Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti mit tanultok/tanul...

Kismamák ti mit tanultok/tanultatok várandósság és gyed/gyes alatt? Esetleg mit terveztek, most, hogy nincsenek pár hónapos gyorstalpaló tanfolyamok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 18:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
A nagyobbik mellett az egyetemet fejeztem be, utána dolgoztam 4 évet, utána jött a kicsi, mellette csak egy OKJ-t csináltam, ami jól jött a munkámhoz. Nagyon szívesen tanulnek még valamit, de munka mellett nem igazán fér bele, plusz vezetni is most tanulok. Majd ha a kicsi is kicsit nagyobb lesz, akkor talán.
2021. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még nem sikerült teherbe esni, de ha végre összejön, akkor szeretném letenni a jogsit, meg ráállni nyelvtanulásra+zongora.
2021. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Én logisztikai ugyintezői okj-t végzek el.


Egyrészt mert Vecsésen lakunk és itt van egy pár lehetőség, mert szülés előtt BP-re jártam be dolgozni :) másrészt angolul jól beszélek és a korábbi munkám is hasonló volt, ez tűnt logikusnak.


2 hetente, szombaton van óra, most pl online.

Nem értem azt, aki írja, hogy baba mellett csak a babára kéne figyelni.

Férjem mindent meg tud a gyerekkel csinálni, 1 percig nem hiányzom a gyereknek ilyenkor :D tanulni pedig délutáni, esti alváskor szoktam.

2021. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Én leakartam tenni a jogsit, plusz barber tanfolyam, és banki ügyintéző. De sajnos elvesztettuk a fiúnkat így visszamentem dolgozni.
2021. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
48%

3 diploma 2 felsőfokú nyelvvizsga mellett, hasfájós gyerekkel S E M M I T

Örülök, ha alhatok.

2021. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem - de javíts ki kérdező, ha én gondolom rosszul - a kérdés arra irányult, hogy ki mit tanult esetleg tervezett tanulni várandóság/baba mellett. A kérdés értelmezéséhez hozzátartozik az is, hogy eldöntöm, rám vonatkozik-e. Ezek alapján a “semmit, mert már 8 diplomám, 5 doktorim és 18 nyelvvizsgám van és amúgy is a babával KELL ilyenkor lenni 24/7”, nem biztos, hogy idetartozik. Mint mikor valaki kiír egy kérdést a császárról, az tuti, hogy lesz néhány versenyző, aki odaírja, hogy nem tudja, mert természetesen szült...
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én is logisztikát szerettem volna tanulni, csak most már sajnos 2 éves a tanfolyam. Mivel ikreket várok, nem merek belekezdeni, nem tudom, milyen lesz eleinte vagy egyáltalán a terhességem második fele.


Valóban arra irányult inkább a kérdésem, hogy ki mit tanult, de nem zavart a többi válasz sem. Nem szeretnék ebbőll vitát. :-)

2021. ápr. 16. 16:49
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 2. nyelvet szeretnék közben tanulni.

Amúgy eléggé irreleváns, hogy kinek mi van már, mert tanulni nem csak azért akarhat valaki mert előtte semmit nem ért el, hanem mondjuk úgy agyelhalás ellen is. Nem mindenkinek elég a 2 év gügyögés.

Mellesleg elég álszent ez a minden pillanatot a babára kijelentés. Az enyèm most pl alszik. Akkor most üljek felette?

Mindenkinek van némi szabadideje, eldöntheti mire szánja.

2021. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen egyetértek utolsó.


Én tegnap voltam bent a munkahelyemen és szinte makogtam angolul, így, hogy 1,5 éve itthon vagyok, pedig angolul nézek mindent, de nem olyan mint beszélgetni.


És igenis tok jó tanulni, számológépet használni (logisztikán baromi sok számolás van), vizsgadrukk modulzárónál stb.


Kerdező:

Szerintem jó a logisztikai képzés, bár elég számolós és van a csoportban olyan, aki százalék számítással is akadályba ütközik...neki elég nehéz lesz levizsgazni.

Én 9 hónapos képzésre járok, ami 2 éves az nagyon részletes. Tanár mesélte, hogy ott konkrétan a járművek motortipusairol, mozdonyok tipusairol is részletesen tanulnak és mennek közlekedési múzeumba is. 😁

2021. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!