Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki fogamzásgátlóval védekezet...

Aki fogamzásgátlóval védekezett, majd babát szeretett volna. Mennyi idő után jött össze a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Szinte egyből.
Fél éven belül.
Egy éven belül.
Kettő éven belül.
Többév próbálkozás után.
Nem sikerült, csak mesterségesen.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is most ilyen helyzetben vagyok. Amióta abbahagytam egyáltalán nincs normális ciklusom, most kezdtem el a méhpempő kúrát, remélhetőleg segíteni fog :)
2021. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Össze vissza ciklusaim lettek utána, volt olyan, hogy 2 héten belül 2x megjött, volt olyan is, hogy 64 napig semmi. Három hónap katasztrófa volt, negyedikre rendeződött és sikerült is a baba.
2021. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Tönkretette az előtte szinte percre pontos menstruációs ciklusomat, peteérésem nem volt utána, csak gyógyszerrel.
2021. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

2.5 évig szedtem fogamzásgátlót.

Az abbahagyása után 1.5 évig tartott, mire helyre jött a ciklusom.

Utána lettem terhes.

2021. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2021. ápr. 18. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal beállt 28 naposra a ciklusom, és a negyedik ciklusban sikerült is elkapni az ovulációt. 😊
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mindkétszer azonnal beállt 28 napra a ciklusom, és a 3. hónapban sikerült.

Lányom előtt 5 évig szedtem, fiam előtt 12 évig, kisebb megszakításokkal.

2021. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
10 évig szedtem, azonnal visszaállt a ciklusok, viszont próbálkozni csak 8 hónappal később kezdtünk, de az első hónap sikeres volt.
2021. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

16 évesen mentem el először nőgyógyászhoz, akkor derült ki, hogy petefészek cisztáim vannak, amelyek visszatérnek a menstruációs ciklussal együtt. Aztán már a cikulstól függetlenül is lettek. Emellett nagyon nagy fájdalmakat okoztak, így az orvos ajánlotta azt, hogy kezdjek el fogamzásgátlót szedni, ha nem szeretnék műtétet.

Azért tettem fel a kérdést, mert kicsit félek attól, hogy össze jön-e a baba akkor, ha abba hagyom.

Szóval köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 18. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel a gyógyszer csak elnyomta ezeket így valószínű ha abbahagyod ismét problémáid lesznek. Én a helyedben letenném most és elmennék az orvoshoz hogy találjon más megoldást mert a közeljövőben szeretnél gyereket
2021. ápr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!