Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedésének...

Fogamzásgátló szedésének abbahagyása után hogyan alakult a menszeszetek? Késett, hamarabb jött, vagy rendes időben?

Figyelt kérdés
Jövő hétre várom. 6 évig szedtem fogamzásgátló tablettát. Menszesz előtt egy héttel már mindig fájt a hasam, gyakran barnázgattam, de egyenlőre semmi.
2017. szept. 5. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendes időben jött meg.
2017. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem alapból rövidebb ciklusom volt és van is. Csak fogamzásgátló mellett volt 28 napos "ciklusom". Ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót, minden hónapban rendszeresen megjött. Az első hónapban még 28 napra, aztán beállt 24-25 naposra, amilyen volt is előtte.

Minden más is ugyanolyan volt egy dolgot leszámítva, fogamzásgátló előtt nagyon görcsöltem menzesz alatt, tablettával és az abbahagyás után meg sokkal enyhébbek lettek.

2017. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13 évig szedtem, pár év kihagyással. Mióta abbahagytam teljesen kiszámíthatatlan a mensim, 2-3 akár 4 hét különbségek vannak 2 között.


De ezen kívül minden más rendben van, 8 hónapra rá teherbe estem, problémamentes terhesség és szülés, most pedig a másodikkal vagyok félidős, és egyenlőre vele sem volt semmi baj. Szóval nem kell megijedni ha nem rendszeres, az nem feltétlenül jelent bajt.

2017. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, az most jutott eszembe, hogy mikor először hagytam abba, egy ideig kb 2-3 havonta jött meg, de akkor brutálisan! Aztán beállt havira.
2017. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 7 évig szedtem ,brutális volt az első pár vérzés..

Nagyon kemény görcsök, össze-vissza véreztem/pecsételtem teljesen meg voltam hülyülve, doki mondta hogy újra meg kell tanulnia a szervezetemnek működnie, és így is lett 3. hónapba sikerült is a baba .

2017. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 Remélem minden rendben lesz és minél hamarabb sikerül a baba nekünk is 😊
2017. szept. 5. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
1.5 évig volt rendszertelen utána. 2.5 évig szedtem bogyót.
2017. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!