Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után félidőben rosszúllét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez nem egy tipikus tini kerdes, hogy terhes vagyok e... hisz tudom hogy nem. Van mar 1 gyerekem es a ferjemmel most dontottuk el hogy johet a masodik baba.Augusztus 13.abba hagytam a fogamzasgatlot es 17. megjott a megvonasos verzesem. A naptar szerint ma mar "termekeny" idoszakban vagyok es 30.an lesz az ovulaciom. Tegnap picit fajt a hasam de semmi egyeb nem volt. Mara lett egy kicsi kremes feher folyasom elmeletileg a termekenyseg miatt. De viszont most delutanra nem igazan erzem jol magam,fajdogal neha az alhasam,majdnem hasmenesem van,fejem faj mintha ossze nyomnak ket kezzel, meg raz a hideg, iszonyatosan fazok,raadasul ugy mozgok mint egy lajhar belassulva szepen lassan. 38 fokos a testhom szajban merve.Ezek a tunetek lehetnek tenyleg a peteeres miatt vagy inkabb virus fele lehet? Vehetek be szerintetek gyogyszert(algopiryn,ben-u-ron...) vagy inkabb probaljam kibirni esetleg egy meleg zuhannyal? Koszonom elore is a tanacsokat,valaszokat. Szep napot, hetveget nektek.
2018. aug. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A krémes folyás az nem "termékeny" nyák.Én nem gondolnám,hogy az ovulációt érzed.

Ha 17-én még megvolt a megvonásos vérzésed,akkor korainak tűnik a peteérés.

2018. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnel be gyógyszert?
2018. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami vírus. Amúgy én is fázok, ez a nagy lehűlés teljesen bekavart, szóval normális, ha más a közérzeted.
2018. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!