Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása?

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnénk próbálkozni, de mindenképpen gyógyszer abbahagyása után fél évvel.

9 éve szedek gyógyszert. Már igazából elég régóta vannak panaszaim, de sajnos eddig nem a gyógyszer szedésének tudtam be. Nagyon fáradékony vagyok, a libidóm nulla, depressziós tüneteim vannak. Ha abba szeretném hagyni mindenképpen meg kell várni, míg a levél végére érek? Legszivesebben most kidobnám a kukába. Nagyon megbántam, hogy a szervezetemet kitettem ennek a kényelem miatt...

25N



2019. júl. 5. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsos végigszedni a levelet. Különben még jobban felborítja a dolgokat.
2019. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most ezt az utolsót szedd még végig. Én is amiatt hagytam abba, mert a végére már nagyon kikészített, konkrétan 7 hónapja el nem múló gombás fertőzésem volt. De azzal tudlak nyugtatni, hogy nekem 3, azaz HÁROM nap alatt minden visszaállt eredeti állapotába, a gomba elmúlt magátol, a ciklusom beállt, a hormonjaim tök jól működnek, az agyalapi mirigyem teszi a dolgát :) szóval szedd végig, hogy ne legyen gáz, és utána élvezheted a szabadságot.
2019. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!