Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek a harmadik baba...

Elengednétek a harmadik baba gondolatát ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Három gyermeket szerettünk volna. Két csodálatos lányunk már van is. A harmadik baba viszont nem akar összejönni. Az elmúlt 8 hónapban két vetélésem volt és mindenki azt mondja , hogy ez annak a jele, hogy nekünk két gyereket szánt az élet és hogy ezt el kell fogadnom.

Már kezdem úgy érezni, hogy igazuk van, és én vagyok a rossz, mert többet akarok, mint amim van, holott másoknak ennyi se jut.


2021. ápr. 20. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Pedig kapnál ingyen Daciat.
2021. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
igen
2021. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Én csak jegelném a dolgot. Kivizsgáltatnám magam, aztán ha mégsem jönne össze a baba, akkor elengedném.
2021. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Első látom megfogta a lényeget.


Kérdező, ha nagyon szeretnéd, ne engedd el. Nem szabad azzal foglalkozni, hogy mások mit mondanak. Mindig könnyű mások életébe belepofázni, pedig ez csak rád és a férjedre tartozik.


Én személy szerint próbálkoznék tovább, de valami magamnak adott ultimátummal: pl még egy vetélés, vagy még el nem érjük az egy évet... Ezt csak azért, hogy ne pörögjek rà évekig erre, mert az senkinek nem egészséges.

2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idosek vagytok? Kivizsgalas utan folytatnam.
2021. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt neked kell tudnond, a lelked hány vetélést visel el, ennek függvényében próbálkozhatsz még. Az az ezoblaba, hogy ennyit szánt az ég, meg többet akarsz, mint amennyi jár, na, ez felejtős. Ha akarsz még gyereket, próbálkozz, ha nem akarsz, ne. Kivizsgálás alap, de ha kettő összejött, szerintem a harmadik is össze fog, csak most beletenyereltetek valami problémába.
2021. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hiszek az ilyenekben, hogy sors meg jel. Kíváncsi lennék, hogy ugyanezek az emberek egy gyermektelen párnak is ezt mondanák-e...

Ha az első kettő könnyen összejött, akor valószínűleg történhetett valami azóta a hormonaiddal. Vizsgáltasd ki magad és ha megvan az oka, meg a kezelés akkor a harmadik is valószínűleg könnyen összejön.

2021. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most jött össze a 3.baba 1,5 év után, pedig az első kettő azonnal.. Mi nem adtuk fel :)
2021. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgassatok másokra, olyan "okos" mindig mindenki, én is azoktól kapok mindig tanácsot, akiktől pont nem kéne...ne adjátok fel! Egy kivizsgálás, vérvétel stb. tényleg nem árthat, én mindenképp folytatnám.
2021. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ugyan így vagyok csak 4.baba lenne de nekem a korom miatt sincs időm. Szeptemberben elvetettem 14.héten beteglett volna novemberben kémiai majd februárban missed nem lett szívhang, március, április megint kémiai. Én is úgy érzem hogy elkéne engedni csak nem tudom hogy.
2021. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!