Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes gyereket vállalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A feleségem 7 évvel fiatalabb nálam, egyetemista, mellette dolgozik. Még van néhány éve hátra a diplomáig és utána dolgozni is szeretne, a gyerekvállalás kérdés így nem foglalkoztatja, az elkövetkezendő 5 évben még biztosan nem szeretne elmondása szerint szülni, mert kiesne a munkából és úgy gondolja, hogy a tanulmányait gyerek mellett nem tudná elvégezni. Én már 30 elmúltam, nem igazán szeretnék ezzel egy két évet tovább várni, ráadásul mivel neki kevés esélye van teherbeesni egy betegség miatt, így szerintem időben próbálkozni kellene. Mit gondoltok, mikor jobb gyereket vállalni? Fiatalabb korban, vagy inkább idősebb korban, de biztos(abb) háttérrel?
2021. ápr. 20. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nyilvan, amikor megvan a megfelelő hatter hozza. Ez most nem ellened fog szolni, csak altalanossagban, mert nem is tudom, koztetek hany ev van. Szerintem ez az egyik baj a nagyobb korkülönbség kozott, hogy az egyik fél meg tul fiatal, a másik meg ha var meg par evet, akkor tul idos lesz es mindketten mast szeretnének. Ha a felesegednek van egy alma, egy terve, akkor hagyd, hogy megvalositsa. Persze azt is ertem, hogy neked is vannak vagyaid, az, hogy nehany ev mulva apuka legyel. En a helyedben várnék. 35 evesen sem leszel meg öreg ahhoz hogy apuka legyel. Ha nem jon össze a baba, akkor mindig van mas megoldas(lombik stb).
2021. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Első, írta, hogy 7 év van köztük!

Kérdező, erről házasságkötés előtt nem beszéltetek? Erőltetni, sürgetni nem érdemes a dolgot, a nejed még tényleg nagyon fiatal. És a mostani szabályozást ugyan nem ismerem, de régebben nem is kapott szabad szemmel látható összegű gyest az, aki nem tudott felmutatni szülés előtti időből kellő hosszúságú munkaviszonyt.

2021. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baj nincs a korkülönbséggel, csak a kommunikáció hiányával. Nekünk 11 év különbséggel is sikerült mind a 4x közös nevezőre jutni, 7 év nem lehet akadály.
2021. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Inkább korábban és utána karrier, mint megszakítani.

Az én férjem is 11-el több nálam.

Én fősuli után dolgoztam 2 évet, 24 évesen szültem, most vagyok 26, mar dolgozok újra..Jobb előbb letudni, mert ha elérsz valamit és kiesel évekre kezdhetet újra.

2021. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Inkább előbb, a karrier rá ér utána, ha csak nem egy omladozó házban éltek, és minimálbért keresel, teli hitellel a fejeden 😁 ha egyébként jól megvagytok és nem eheztek, akkor mire várni? Pláne ha gond is van a teherbeesesel
2021. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!