Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor voltatok kettesben...

Mikor voltatok kettesben legelőször a gyerek(ek) nélkül a pároddal?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor a gyerek az egyik szobába, ti meg a másik szobába vagy konyhába, és nem is a bevásárlásra, amikor a gyereket nem viszitek magatokkal, hanem amikor először elmentetek valahova a férjetekkel csak úgy, nem ügyintézés, bevásárlás.
2021. ápr. 25. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Kd 6 év😂
2021. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Pár órára kb 3 hós kora körül, mikor már nem lógott cicin folyamatosan(a szomszédba mentünk, még anyukám vigyázott a lányunkra)
2021. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
2 hónapos volt. Ment a moziban egy film folytatása amit már nagyon vártunk. Estére foglaltam jegyet. Átjöttek anyumék, elaltattam, hűtőben volt neki tej lefejve. Kb 2 órát voltunk oda és pont ezelőtt ébredt fel, hogy hazaértünk.
2021. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
5 éves volt :D
2021. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
3 hónapos volt, sétálni mentünk, addig anyukám vigyázott rá.
2021. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
2 hónapos volt, beültünk egy cukrászdába, megettünk egy sütit és megittunk egy limonádét.
2021. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem emlékszem pontosan, pár hónapos korukban már elmentünk 1-2 órára, anyós, anyám, tesóm vigyázott rájuk. Aztán olyan másfél éves koruktól már ottaludtak a mamáknál 1-1 éjszakát, na az már igazi havaj. ;)
2021. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

2éves. Még nem volt ilyen 🤷‍♀️🤣

Lassan ketten lesznek, gyanítom még pár évig nem is lesz csak mi a férjemmel.

2021. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Huha, ezek után a válaszok után, én itt meg leszek kövezve.

3 hetes volt, amikor egy délelőttre már anyukám vigyázott rá, de onnantól sokat volt ilyen. 3 hónapos volt, amikor először aludt szintén anyukáméknál, akkor csak vacsorázni mentünk. 4 hónapos volt, amikor egy buliba mentünk nővéremékkel. Nekik meg akkor volt 6 hónapos a babájuk, ő is anyuéknál hagyta (mondjuk apukám, meg húgom is otthon volt). De anyukám simán megoldotta. Valahogy nem tudom magam emiatt rosszul érezni 💁🏼‍♀️ nem járunk el folyton, de valahogy nekem van igényem erre. Elképzelni sem tudom, hogy évekig ne legyek nélküle. Normális esetben heti 4-5x járok edzeni, és nem tudom mindig megoldani délelőtt, tehát délután emiatt eleve szokott menni a mamihoz. 3 hónapos volt, amikor elkezdtem újra edzeni, akkor is anyukámmal volt. Most 3 éves, és nagyon jó a kapcsolatunk. Most jön a kistesó. Őt sem tervezem szoptatni majd (egyéni döntés), szóval vele sem tervezek éveket várni az első külön töltött éjszakával, nyilván az nagyobbal is ez úgy valósulhatott meg, hogy az első perctől tápszeres volt. Valahogy nálunk ez nem szokás.


Lehet szerepet játszik, hogy fiatalon szültem, rögtön az egyetem után. (A párom idősebb és nem akart nagyapa korban gyereket vállalni. Én sem bánom, hogy így alakult, rugalmasabbnak érzem magam, mint az idősebben gyereket vállalók, például ebben a témában is.)

2021. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
9es vagyok. Nem a szoptatás nem szokás nálunk, hanem éveket várni azzal, hogy a gyerek tőlünk külön aludjon 😂 elírtam véletlenül. A szoptatást én nem vállaltam, nővérem pl igen.
2021. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!