Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a nevek közül melyik...

Ezek a nevek közül melyik ketőt-ketőt adhatanám a gyerekeimnek?(mindenképp két utónevet szeretnék nekik)

Figyelt kérdés

A fiúnak: Noel,Szilveszter,Denisz,

Martin,Raul,Ruben,Lucian


A lánynak: Diana,Virginia,

Luciana,Valentina,Pandora,

Natasa,Leonóra,Loretta


2021. ápr. 28. 12:49
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

#8

Elég normális nevek , amúgy meg

szerintem , nincs olyan hogy normális név.

De te tudod drága.

Olyan nevet adok a gyerekemnek amilyet akarok, aztán ha valakinek nem tetszik,arra van az ajtó...👉

2021. ápr. 28. 14:23
 12/49 anonim ***** válasza:
96%

Akkor minek kérdezel itt, drága?

Persze, azt adsz neki amit akarsz, aztán tiniként lesz még egy oka, hogy utáljon :)

2021. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
95%
#5-ös vagyok. Akkor megkérdezhetem kérdező hogy miért írtál ide egy kérdést?
2021. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

#13

Arra gondolsz hogy azért utálna , mert másoknak nem tetszik a neve , es ezért esetleg csúfolnák vagy szóvátenék neki?


Mert ha igen , én úgy nevelem a gyerekem , hogy szarjom magasról mások véleményére , vagy ha nem hagynák abban a piszkálódást vagy ő , vagy én fogom beverni a fogaikat , nahh pusz.

2021. ápr. 28. 14:34
 15/49 A kérdező kommentje:

#14

Nem azt kérdeztem , hogy mennyire tetszenek nektek a felsorolt nevek , hanem , hogy melyik 2 illene egymáshoz;)

2021. ápr. 28. 14:36
 16/49 anonim ***** válasza:
88%
Igen-igen kulturált vagy kérdező! Szerintem inkább hagyd a gyerekcsinálást másra mert neked nem való az biztos!
2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
89%
Meg meg sincs a pulya, de a mamazilla gén már aktivizálódott. Ilyen szülőktől mentse meg az isten a világot
2021. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

#17

Köszii a jótanácsot.

Szomrúságodra , már útban van kettő.

Szerintem meg való nekem.

Én bíztos nem hagyom, hogy az én gyerekemmel csúfolódjanak, vagy esetleg bántsák őt , és úgy nevelem , hogy ne érdekelje más véleménye , de ha szerinted ezért nem való nekem gyerek , akkor sajnálom.

A kúltoràltságra visszatérve , csúnya a szám bocs .

2021. ápr. 28. 14:42
 19/49 anonim ***** válasza:
84%
Anyám tanár, el sem tudod képzelni mennyire elrontod a gyereket ezzel a hozzáállással (és valójában megvédeni sem tudod így, sőt...)
2021. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

#18

Kifejtenéd bővebben mire gondolsz , és hogy miért nem lennék jó szülő?

2021. ápr. 28. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!