Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkorában volt vagy...

Gyerekkorában volt vagy valakinek gyerekének komolyabb balesete ami kórházzal, sürgősségi ellátással végződött, de minden jól alakult? Mit csináltak a kórházban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Még általános iskolában lelöktek egy nem magas ugrálóról. Olyan rosszul estem, hogy megrepedt a lépem. Azonnal megműtöttek. Gyorsan felépültem.
2021. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesómra rácsaptam az üvegbetétes ajtót, ő kézzel rátámasztva belökte az üveget..

Végighasította az alkarját, nekem a halántékomat vágta meg.

Nekem kitisztították, ragtapasszal összehúzzák bekötöztèk.

Tesómnak kitisztították összevarrták, volt amit kapcsoltak, volt olyan része, amit ragtapasszal húztak össze.

2021. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férjem egy nyári táborban leesett valamilyen forgóhintáról, de úgy, hogy az álla beleakadt a hintába, miközben az még mozgásban volt.

A tokáját a bőrt gyakorlatilag visszahajlította a szájára. Mentő, műtétek és most az álla alatt van egy hosszú sebhely öltésnyomokkal. Már nem is emlékszik rá, csak az ijedségre meg hogy milyen menő volt, mert szirénázó mentő én utazhatott.

2021. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a patkanyfogoba nyúltam bele,100 as szögek voltak benne és atutotte a tenyeremet. Illetve az éles küszöb is felhasitotta a bokám,ahonnan visszahajlott egy darab hús. Keztoresek minden nyáron. Pedig nem is voltam rossz gyerek. Ezekre emlékszem.
2021. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 2,5 éves lehettem ráestem a küszöbre és felszakadt az állam. Összekapcsozták. Hiába voltam nagyon kicsi, emlékfoltok bőven vannak arról a napról. A heg megmaradt, de nem látszik, ha csak valaki nem tök alulról vizsgálgatja meg az állam.
2021. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!