Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak: kinek meddig lenne...

Férfiak: kinek meddig lenne türelme ahhoz, hogy a felesége csak a gyerekkel van? (Férfiak véleményére lennék kíváncsi.)

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak a szexre gondolok, hanem úgy en bloc.

2021. máj. 5. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Kifejthetnéd... Miért van ő állandóan a gyerekkel? Miért nem vagy te is a gyerekkel? Ha nem szakadna meg, talán veled is szívesen lenne.
2021. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

#1

Nekem is ilyen volt a feleségem, mint a kérdező felesége, válás lett a vége.

Az ilyen nőknél sose az a baj, hogy nem veszi ki a részét a férfi, hanem szülés után bekattannak, beszűkül a tudatuk.

Az én feleségem szabályosan ram szólt, amikor hozzá mertem érni a gyerekhez, mert velem jobban elvolt a gyerek, mint vele, ezért féltékeny volt. A gyerekkel aludt, ami nem is lett volna baj, csak ugye másik szobában is aludtak, hogy én ne zavarjam meg a szimbózisukat. Nemhogy szex, még intimitás se volt. Folyamatos vita meg veszekedés volt abból adódóan, hogy én lementem vele a játszótérre, vagy mondtam neki, hogy esőbe ne vigye már a boltba a gyereket, hagyja itthon. Én 2 évig bírtam. 2 év után ott hagytam, mert egyszerűen elviselhetetlen volt.

2021. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
De le leszek pontozva, mert nem asszisztáltam ehhez.
2021. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyetèrtek az elsô vàlaszolòval!

Nálunk is ugyanez a helyzet, mindent èn intèzek a kèt gyerek körül. Mèg egy reggelit sem kapnak soha vagy fürdetèst, bármit...

Persze, hogy semmi erôm a fèrjemre. ( A szexre is gondolok...)

2021. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha én is kiveszem a gyereknevelésből a részemet, akkor egy évig.
2021. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

De nem az volt a kérdés, hogy adjatok tanácsot, hogy mit csináljak, mert a feleségem nem hajlandó hozzám se érni szülés óta, hanem az, hogy ki meddig bírná.


Amúgy honnan veszitek, hogy férfi írta a kérdést? Lehet nő írta ki, akinek ragaszkodó, anyás gyereke van, akitől egy fél percre se tud elszakadni, és kérdezi, hogy ki meddig bírná ezt férfi oldalról.

2021. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy, max másfél évig bírnám úgy, hogy én is kiveszem a részem a gyerek körül, amennyire munka mellett tudom. Attól, mert született egy gyerekünk, még nem szűnik meg a házasságunk.
2021. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is kb. 1 év lenne a türelmi idő, ha kiveszem a részem.
2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is egy évig, ha kiveszem a részem.
2021. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a feleségnek több " én " időre lenne szüksége. 1 heten 1szer vagy havi 2szer egy olyan nap amikor újra nőnek érezheti magát és olyankor apa átvállalja a gyereket. Sajna sok férj el feledkezik ennek fontosságáról. 1 2 alkalom mikor nem anyának és feleségnek érzi magát( egy fodrász kozmetikus, vagy kaja a csajokkal ) . Az én férjem sajnos ezt nem biztositja, pedig ha kicsit ki lehetne szakadni a napi mosás , főzés és kaki pelenka mellől az éjszakai keléseket nem is mondom , hálás lennék érte.
2021. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!