Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy egy éves babával...

Ha egy egy éves babával elhagyják a nappali alvásokat, akkor este nem fog felkelni és átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Attól még felkelhet éjszaka. Az éjszakai átalvás nem ettől függ. Az, ha elhagyja a nappali alvást annyiban változtatja az éjszakai alvást, hogy 6-7-8-kor már alszik este. De ettől nem lesz jobb alvó. Sőt! Mivel túlfáradt lesz, ezért előfordulhat, hogy sírva ébred a fáradtságtól 2 óra múlva.
2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
De szüksége van még alvásra, hogy lehetne elhagyni? Nem engeded elaludni??
2021. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de szerintem egy évesen még nem kell átaludnia az éjszakát, nap közben viszont szüksége van az alvásra.
2021. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem érdemes leszoktatni róla. 1, mert szüksége van rá

2, ha nem kipihent akkor ejjel még rosszabbul alszik, 3, bölcsiben, oviban is alszanak még

2021. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem attól függ, hogy alszik-e délben vagy nem.
2021. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem


Nekem néhanapján előfordul, hogy nem alszik

Akkor is 3-szor kel éjjel

2021. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Idegrendszeri èrettsèg kèrdèse főleg az èjszakai alvàs, tehàt nem, nem ettől függ. Szüksège van az 1 èvesnek a napközbeni alvàsra.
2021. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

1 évesen?!

3éves korig ajánlott minimum a nappali alvás. Oviba is kell.


2éves a fiam.

Nappal alszik 1 órát, így is kel este 2x inni.

Ha valami miatt nem alszik nappal, akkor 4x is kel akár.

2021. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dagadozó Agy válasza:
Igen, ha fáradt vagy nem faradt lefekvéskor, tökmindegy, akkor is felebredhet éjjel az éhségre, ha olyan természetű.
2021. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!