Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, normális az ,...

Mit gondoltok, normális az , hogy a 18 éves lányom olyan kijelentéseket tesz, hogy utálja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
El kell fogadnom hogy soha nem fog szülni ( állítása szerint). De ha meglát egy kisgyereket vagy kisbabát elfordul , fintorog, egyszer rákérdeztem mi baja és azt mondta nem tehet róla de utálja a gyerekeket. Gyerekkorában sem babaázott soha, és fiús játékokkal játszott inkább. Van barátja , nincs baj a szexuális beállítottságával. Csak engem egy kissé zavar ez a furcsa undor a kicsik iránt. Most kitalálta hogy elkötteti magát hogy ne kelljen védekeznie. Úgy érzem hogy valami nem stimmel nála, vagy egyszerűen csak kamasz????? Mit tennétek a helyemben?

#Nagylányom
2021. máj. 12. 00:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%

Legtöbb ember kinövi. Én óvodás korom óta mondogattam, hogy nem akarok férjhez menni se gyereket szülni. Volt olyan óvodai fényképezés ahol menyasszonynak öltöztették a kislányokat, képzelheted rólam milyen kép készült, egyik nagyszülő se tette ki a vitrinbe 😁😂 Az egész nővé válást nehezen éltem meg, azt hogy elkezdtek nőni a melleim, a menstruáció... én is mondtam durva dolgokat, amin anyu csak forgatta a szemét. 🤦🏻‍♀️ Az elköttetés volt a minimum.

Most vagyok 32, tavaly férjhez mentem és most várom az első babánkat. Reményeim szerint lesz majd kistesó is. ☺️

2021. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Én azt mondtam hogy a kiskutya sokkal aranyosabb,én se szerettem őket. Most is csak a sajatomat. A többi továbbra is idegesit és nem érdekel különösebben.
2021. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%
Mostanában úgyis divat “tudatos gyermektelennek” lenni.
2021. máj. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem kell tenned! Az ő dolga hogy mit utál és mit nem!

Rengetegen utálják a gyerekeket, a közeli körömben 5 olyan nő van aki semmiképpen nem akar (34-39 évesek), közülük 1 ad hangot az utálatának. Nem kell mindenkinek, nem való mindenkinek!

Ezt, hogy ha valaki nem olyan, mint az elvárt normálatlanná titulálni meg sürgősen be kéne fejezni!

Mindenki utál valamit!

2021. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd rá, ha neki most ez a véleménye, akkor ez. Vagy változik, vagy nem. Egyikkel sincs baj. Viszont más emberekre fintorogni iszonyú bunkó dolog, ezt azért nem kéne. Nem kell gyerekek társaságát keresnie, ha neki ez nem komfortos, de fintorogni, meg az utálatát hangoztatni kb ugyanaz, mintha más rasszú vagy más testi adottságokkal rendelkező emberekre vágna pofákat, csak mert léteznek és épp a láróterébe kerültek.
2021. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%

18évesen én is ezt vallottam. Nekem az életbe nem lesz gyerekem. Nincs nekem erőm, idegzetem, türelmem hozzájuk.

24voltam mikor férjemmel összekerültünk, akkor is ezt vallottam. Aztán 26lettem, valami beindult, gyereket akartam.

Bele is vágtunk, 2éves a fiam, és félidős terhes vagyok a másodikkal.

2021. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként az, hogy valakinek legyenek később gyerekei és hogy másokét utána sem kedveli a saját jelleméből adódóan, ott azért van egy lényeges különbség. Nem csak valami elborult ember nem kedvelheti őket. Valaki szimplán introvertált és a gyerekzsivajért nincs oda, valaki pedig szimplán azért nem közeledik hozzájuk, mert nem érzi elég meleg természetűnek magát hozzájuk.

Egyébként pedig legyünk őszinték önmagunkkal; mennyi elvet követünk most, felnőttként is, amit 16/18 évesen gyerekfejjel eldöntöttünk? :D Legalábbis én már 19/20 évesen is volt, hogy marhaságnak gondoltam egy évvel korábbi kijelentéseimet, vagy szimplán megcáfolta az élet.🤷‍♀️ Szerintem ha a következő 18 évében is kitart emellett, akkor van helye a gyanakodásnak. (Bár még 40 évesen is meggondolhatja magát, ugye.) Még jó, hogy nem azon irányelvek alapján éljük az életünket 30 évvel később is, amit tojáshéjjal a fenekünkön, az iskolapadban és viszonylagos biztonsági burokban kiokoskodtunk.

2021. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

Jaj, ezt mondta a húgom is! Hogy neki SOSE lesz gyereke! Neki nem kell! Ő nem fog szülni!


3 gyereke van, imádja őket :)

2021. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi idősen is tudtam már, hogy nem akarok gyereket. Most 26 éves vagyok, és ugyanúgy nem akarok gyereket.
2021. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem kamasz, normális, nincs semmi baja.

Nem kötelező mindenkinek gyereket vállalni.

Szóval meggyógyítanod sem kell.

El kell fogadni és támogatni a döntésében, kap éppen eleget idegenektől emiatt, nem kell, hogy a közvetlen családja is nyomassza

2021. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!