Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, normális az ,...

Mit gondoltok, normális az , hogy a 18 éves lányom olyan kijelentéseket tesz, hogy utálja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
El kell fogadnom hogy soha nem fog szülni ( állítása szerint). De ha meglát egy kisgyereket vagy kisbabát elfordul , fintorog, egyszer rákérdeztem mi baja és azt mondta nem tehet róla de utálja a gyerekeket. Gyerekkorában sem babaázott soha, és fiús játékokkal játszott inkább. Van barátja , nincs baj a szexuális beállítottságával. Csak engem egy kissé zavar ez a furcsa undor a kicsik iránt. Most kitalálta hogy elkötteti magát hogy ne kelljen védekeznie. Úgy érzem hogy valami nem stimmel nála, vagy egyszerűen csak kamasz????? Mit tennétek a helyemben?

#Nagylányom
2021. máj. 12. 00:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem kötelező szeretni a gyerekeket. Eleve nagyon sokan csak panaszkodni tudnak, “majd megtudod, ha gyereked lesz”, évek óta nem alszik egy jót, nem szexelt egy jót, nincs se erre idő, se arra. Őszintén szólva nincs mit csodálkozni, hogy egy csomó embernek elmegy tőle a kedve, amikor folyton csak azt hallja, hogy mekkora szívás.

Aki meg unokázni szeretne, annak üzenem, hogy megvolt a lehetősége babázni, magára vessen, ha anno fontosabb volt rohanni vissza dolgozni, vagy apjuk elé mindennap kitálalni a birka pörköltet. Nálunk legalábbis anyósom az unokájával szeretné bepótolni azokat az éveket, amelyeket nem a gyerekeivel töltött (4 hónapos baba mellől már ment vissza dolgozni teljes munkaidőben), még nem esett le neki a 20 filléres, hogy azt ugyan lesheti, mivel nem unokát szültem, hanem a gyermekemet. Nyilván van nagyi-idő is, nincs eltiltva tőle, de a vágyálma, hogy majd főállású nagymama lesz, nem fog teljesülni. Mindenki a saját gyerekeinél próbálja kiélni a dolgait, mert amit ott elveszteget, azt nem biztos, hogy a sors újra megadja. És anyósom még szerencsés, mert csak van a közelben egy unoka, de járhatott volna úgyis, hogy nem születik.

2021. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

1. Lehet nem akar majd soha és ezzel nincs semmi baj. Ő ilyen, fogadd el.


2. Lehet megváltozik a véleménye erről, tiniként nem sokan akarnak.


3. Ha leszbikus vagy biszexuális lenne se lenne semmi baj a szexuális beállítottságával.


4. Ha a babámmal sétálva egy tinipicşa szembejönne velem és fintorog meg undorodik, nagyon nem tetszene, tessék felnőni. 18 éves, nem 5, a baba pedig nem egy rakás trágya hogy fintorba vágja valaki arcát.


5. Az oké hogy nem akar gyereket, de ne nézze le azokat akik akarnak, vagy van. Tessék elfogadni másokat, ha elfogadásra vágyik.

2021. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, többen is megjegyezték, hogy itt nem a vallott elvekkel, hanem a viselkedéssel van probléma, amit tanúsít a gyerekek iránt. Senkire nem tartozik, hogy kit szeret és kit nem. 18 évesen tessék kulturált ember módjára viselkedni, ha ő lesz a következő Teréz anya, ha nem.
2021. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanigy voltam.

Spoiler: két gyerekem van <3

2021. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%

Én szeretem a gyerekeket, és részben pont ezért nem szülök gyereket erre a nyomorult, szomorú világra.

Nagyon sokan meg nem szeretik a gyerekeket, és csak azért szülnek, mert a faluba' aszonták hogy így KELL élni. Aztán nem foglalkoznak vele, vagy/és folyamatosan bántják, alázzák, a saját frusztrációikat élik ki rajtuk. Meg lehet nézni itt a Gyaxin, h folyamatosan kérdezgetik a fiatalok, a gyerekek, hogy a szüleik miért bánnak velük aljas, bántalmazó módon.

2021. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%

32 vagyok, pontosan így érzek a gyerekekkel :D


Párórát elvagyok velük, de aztán vigyék haza és legyen csend meg nyugi. ;) Mondanom sem kell, sosem fogok szülni.

2021. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ohh ne vonj le messzemenő következtetéseker


Ugyanígy voltam.


Most a 4.-et váro

2022. dec. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!