Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esős vacak időben mit...

Ilyen esős vacak időben mit csináltok másfél évessel?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki egy darabig ilyen idő lesz. Szakadó esőben nem megyek ki vele. Bent minden csak percekre köti le.
2021. máj. 13. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Sétálok vele ilyenkor is
2021. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi is csak a teraszon voltunk, de mivel hideg nincs, egész nap nyitva vannak az ablakok, a friss levegő biztosított. Mi sem akarunk elázni:D minden félét csináltunk, az én fiam töl jól elvan, eljátszik magában is szerencsére, leköti magát. Válogattam a ruháit, jött pakolni, kicsit hintáztunk, rajzolgatni próbálkozunk.. vagy csak kap edényeket, fakanalat, akármot. Szerencsére tényleg elvan mindennel kb. 15 hónapos lesz.
2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Mi se megyünk ki, ő se szeret esőben kint lenni. Majd ha idősebb lesz es pocsolyába akar ugrálni talán megszereti.


Ilyenkor mi bent játszunk, szellőztetek sokat, illetve ha késő délután eláll az eső, akkor lemegyünk kicsit.

2021. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Szenvedünk...

De nem amiatt, mert nem lehet kimenni értelmesen, hanem mert tiszta hisztimanó ilyenkor..

Mindenen sír... délelőtt is aludt, pedig nem szokott.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy ölbebaba, emiatt magamra csatoltam, ott meg bealudt.


De mindjárt megyünk ki.. elállt az eső... esőruha fel, gumicsizmával..

2021. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Bent játszott szegény a homokozó jatekaival. Nagyon cuki volt. De amúgy rajzolunk meg ruhát mosunk. Attesszük a szaritoba őket, kivesszük a szaritobol. Labdazunk. Nyuzza a kutyákat. Ilyenek.
2021. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi kimegyünk az udvarra. Esőkabát, gumicsizma. Imádja a pocsolyákat 🥰 22 hónapos kislány🥰
2021. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Másfél éves fiú. Ha nem szakad, csak esik, akkor esoruha, gumicsizma,csiga keresés, játék a kutyával stb, rohangál, imád kint lenni barmilyen idő van, nem az én kényelmemről szól.


Bent csinálom a házimunkát és "segít", vagy körülöttem jatszik, járkál körbe körbe a házban. Szorakoztatni nem szoktam, inkább bevonom mindenbe es probalom megtalalni számára hogy lenne élvezetes illetve egyedül is szépen jatszik.

2021. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Esőkabát, gumicsizma, pocsolyákon ugrál.
2021. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha nem szakad az eső mi is is kimegyünk. Van esőruha, gumicsizma, szeret pocsolyázni, csigázni. De azért ha szakad nem viszem ki. Be szoktam vonni a házimunkába de ilyenkor az se tetszik neki, mert ő csak menne kifelé. 🙄 Rajzolással úgy ahogy elvan.
2021. máj. 13. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Szegény 60%os válaszolonak jó megkeseredett élete lehet, ha csak lepontozni jár ide...
2021. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!