Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Mit tegyek, hogy ne csak a jog, hanem a kötelesség is egyforma legyen?

Figyelt kérdés

Én ápolom, ha beteg, én intézem az ügyeit, én hozom-viszem az óvodába, én megyek szülőire, én foglalkozok vele, én megyek el vele vásárolni.

Ő meg csak annyit csinál, hogy hétvégén elviszi fagyizni, autózni, vagy játszóterezni. Mondván hogy ugyanannyi joga van a gyerekéhez, mint nekem. Én vagyok a rossz zsaru, mert fejlesztésre kell vinnem és emiatt nem játszhat a barátaival hetente 5 napból 2x. Én vagyok a rossz zsaru, mert nem viszem el a Balatonhoz 10 napra. Én vagyok a rossz zsaru, mert nem hagyom, hogy délig aludjon. Ő a jó, mert elviszi 10 napra a Balatonra. Ő a jó, mert megenged neki mindent. Mindem ostor rajtam csattan, mert neki jogai vannak. Csak ugyanannyi joghoz ugyanannyi kötelesség párosul. Mit tegyek? Szeretnék már én is hétvégi anyuka lenni, nem a gyerekkel vesződni folyamatosan. Úgy lenne igazságos, hogy amiért 5 évig én voltam vele, 5 évig minden sz^rt én viseltem el, így 5 évig most ő jön és én leszek hétvégi anyuka.


2021. máj. 15. 08:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

#10

Mert gondolod az apja kapkod majd a gyerek után h ő nevelje

Neki ez tök kényelmes!

Nem fogja ezt csak úgy eldobni azért h minden felelősség, nevelés, és a kellemetlenségek ezek után őt terheljék

2021. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
65%
Elhiszem, hogy ki vagy borulva, de szerintem az exre és nem feltétlenül csak a gyerek miatt. A gyerek erről nem tehet. Ha kell, akar kérj külső segítséget, hogy a gyerek ne azt lássa, hogy neked csupa teher - mert az irasodbol ez jön le. Mondom, megértem, de az apán nem tudsz változtatni.
2021. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
20%

Semmit. Így jártál. Lehet kérvényezni a gyermekelehyezes megváltoztatását, de esetedben csak akkor van értelme, ha apuka akarja, hogy nala legyen a gyerek.

Vigasztaljon a tudat, hogy vannak, akiknél apuka magasról xarik a gyeerekre minden téren.

2021. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
29%

Mi ugyan együtt vagyunk, de egyetértek azzal a hozzászólóval, aki írta, hogy a gyereke a rossz zsaruhoz húz jobban. Ez nálunk is így van.

Most ki vagy bukva, de gondolj bele, akarnád, hogy csak néha hétvégente láthasd?

Lazíts kicsit, míg a Balcsin lesz! 😉

2021. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nálunk meg nem így van. Apuci a minden, mert megvette neki a trambulint. Lazítsak, ameddig a balcsin lesz... az év többi napján meg szopom a f.szt velem
2021. máj. 15. 14:52
 16/33 anonim ***** válasza:
36%

"....az év többi napján meg szopom a f.szt velem..."


Bakker, ha ekkora nyűg a gyereked, add örökbe.

2021. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
57%
De tapló parasztok vagytok, turbómamik. Remélem, ti nem neveltek gyereket.
2021. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
98%

Próbáld meg beiktatni hogy hordozza ő is fejlesztésre stb.

Amugy fasza h gyt 15ezer de trambulinra telik neki. Undorito az ilyen apa..

2021. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

17

Ahhoz előbb kéne olyanskinek gusztusa lenne alájuk rakni de az is misdion impossible.

2021. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

17!


De. Nevelek. Egyedül. Nem 5 éve, majd' 18 éve az apja nélkül. Mégsem mondom, hogy xopom vele a faxt

2021. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!