Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Mit tegyek, hogy ne csak a jog, hanem a kötelesség is egyforma legyen?

Figyelt kérdés

Én ápolom, ha beteg, én intézem az ügyeit, én hozom-viszem az óvodába, én megyek szülőire, én foglalkozok vele, én megyek el vele vásárolni.

Ő meg csak annyit csinál, hogy hétvégén elviszi fagyizni, autózni, vagy játszóterezni. Mondván hogy ugyanannyi joga van a gyerekéhez, mint nekem. Én vagyok a rossz zsaru, mert fejlesztésre kell vinnem és emiatt nem játszhat a barátaival hetente 5 napból 2x. Én vagyok a rossz zsaru, mert nem viszem el a Balatonhoz 10 napra. Én vagyok a rossz zsaru, mert nem hagyom, hogy délig aludjon. Ő a jó, mert elviszi 10 napra a Balatonra. Ő a jó, mert megenged neki mindent. Mindem ostor rajtam csattan, mert neki jogai vannak. Csak ugyanannyi joghoz ugyanannyi kötelesség párosul. Mit tegyek? Szeretnék már én is hétvégi anyuka lenni, nem a gyerekkel vesződni folyamatosan. Úgy lenne igazságos, hogy amiért 5 évig én voltam vele, 5 évig minden sz^rt én viseltem el, így 5 évig most ő jön és én leszek hétvégi anyuka.


2021. máj. 15. 08:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerinzem ne anyukat baszogtassad 30as.. valoszinu apuka nem kapkod a gyerekert, es hiaba lenne osztott felugyelet o nem erne ra ide oda vinni stb..kimagyarazna. minden maradna az eredetiben. Most is elvihetne ha kulon fejlesztesre kell vinni. Senki nem gátolja. Abban sem hogy ne csak 15 ezret b.sszon oda ami semmire sem eleg. Talan adhatna tobbet, utana vasarolgathatna ttambulint meg balatoni nyaralast ..igy konnyu
2021. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
66%

Osztott felügyelet, egy hét itt egy hét ott.


A gyereknek jó szr, ez tény, viszont az anya legalább nem szakad bele a munka-kölyök-élet hármasba.

2021. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen sz.r a gyereknek.
2021. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!