Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van aki mesét kapcsol...

Más is van aki mesét kapcsol a 13 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Általában kiviszem magammal a konyhába, ha ebédet csinálom, addig ül a babakocsiban. Néha nagyon jól elvan, de van hogy nem akar meglenni benne, és ordít. Tudom, addig kibírja, de a férjem éjszakás, ilyenkor aludna, nem hagyhatom ordítani. Nagyon rá tud szokni, ha ilyenkor beviszem a szobába és kapcsolok neki mesét a tv-n? Ha végeztem kikapcsolom, s játszunk.

2021. máj. 20. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Attól a kb fél óra mesétől nem fog megállni a fejlődésben ne aggódj:)

Persze majd jönnek akik megmondják hogy SOHA de tényleg soha ne nézzen mesét, de most komolyan.. 24 órából ha fél órányit mesével tölt attól nem lesz sem függő sem visszamaradott.

2021. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Én igazábol nem értem mi a baj a tvvel.

Én 30 éves vagyok, amikor ovis voltam, mi ott is néutünk mesét video kaziról

2021. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Az enyémet most 17 hónaposan se érdekli a mese, bár a dédije nézetett vele egyszer, azt mondta, nagyon tetszett neki. Hát itthon kicsit se érdekli, bár nem is nagyon próbálom. Nálunk ez a helyzet.


Szóval nálunk nincs mesenezes de én meg azért vagyok szar, mert van rács a szobájának az ajtaján, és ha főzök, vagy dolgom van, akkor oda szoktam betenni, úgyhogy rám is simán lehet mondani hogy lesz.arom a gyerekem, mert nem 0-24ben őt szórakoztatom 😄

2021. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom ketteshez. Amikor nagyon kicsik voltunk még nem volt tévé nálunk, de kisiskolás korom óta tuti volt, és én rendszeresen nézzem mesét. Minimax, Nickelodeon. Hazajöttem a suliból, ha nem mentem épp bandázni, ami azért nem volt minden nap, akkor lecke és valamennyi tévé és/vagy számítógép. Tesóim dettó. Diplomás, dolgozó emberek lettünk, és a családot sem irtottuk ki. Az egyszer volt, hol nem volt sorozatot a mai napig szívesen nézem.
2021. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésre is válaszolva, nálam megy a tévé sokszor, de a gyerek lekakálja akármi megy benne, úgyhogy ilyen esetben jön(ne) utánam és ordít. Én örülnék tíz perc nyugalomnak a konyhában...
2021. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Mondom én, jönnek a lepontozók akik szerint az a fél óra már lepasszolás vagy súlyos fenyítés amit pl a 3. írt :D :D
2021. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Nalunk is szokott menni a tv, a mese egyáltalán nem érdekli, viszont nagyon szereti a zenéket, táncol rájuk. Egy kérdés, miért rakod babakocsiba fa főzöl? Az enyém ott sertepertél a lábam alatt és oké, nem kényelmes átlépni rajta, meg extrán vigyázok a késekkel meg a forró vízzel, szósszal, olajjal, de nem érzem úgy hogy babakocsiba kellene tegyem 🙃 vagy félre értettem?


Mostanság egyébként nem szeretem ha a nappaliban van amíg főzök mert feltudja magát tornászni a kanapéra viszont fejjel előre akat lejönni.

2021. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) igen, ilyesmik miatt tettem fel a kérdést, hogy annyira nyomják ezt hogy se tv, se semmi ne menjen neki.


7-es, nekem is jobb lenne úgy, de nincs szőnyegünk a konyhában/étkezőben, és jéghideg a kő, ezért nem akarom oda letenni.

2021. máj. 20. 11:14
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
A fiam osztályában van egy kislány, akinek a szülei szerint a telefon és a tv maga a fertő, anyuka még most is megnézi előre a meséket, és csak az ő szűrőjén átment filmeket nézheti meg. Annyira szigorú ez az anya-filter, hogy a magyar népmesék közül is van egy csomó, amit nem nézhet meg. Az osztály idén lett ötödikes, a gyerek gyakorlatilag digitális analfabéta, most az online oktatás alatt vért ízzadt szerencsétlen...
2021. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
A kőre nem tudsz egy vastag takarót vagy matracot letenni?
2021. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!