Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van aki mesét kapcsol...

Más is van aki mesét kapcsol a 13 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Általában kiviszem magammal a konyhába, ha ebédet csinálom, addig ül a babakocsiban. Néha nagyon jól elvan, de van hogy nem akar meglenni benne, és ordít. Tudom, addig kibírja, de a férjem éjszakás, ilyenkor aludna, nem hagyhatom ordítani. Nagyon rá tud szokni, ha ilyenkor beviszem a szobába és kapcsolok neki mesét a tv-n? Ha végeztem kikapcsolom, s játszunk.

2021. máj. 20. 10:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a takarót, de alábújik 😅
2021. máj. 20. 11:22
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
Ez amúgy cuki, hogy én is tv-t néztem óvoda után meg iskola után, de ez a gyerek 13 hónapos. Nem 5-8-10 éves.
2021. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
56%
Nalunk egesz nap megy a tv, de ra sem hederit, neha rapillant, ha reklamkor valami zenet hall tapsikol tancizik ra a maga modjan. Probaltam meset nezetni vele, nem izgatta. De nem gondolom, hogy 1 ora mese olyan borzaszto lenne. En Disney mesekazettaimon nottem fel, az oroszlankiralyt kepes voltam egymas utan 3x is elinditani, es itt vagyok, diplomaval munkaval csaladdal, semmi bajom nem lett 🤷
2021. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Abban mondjuk egyetertek az elottem szoloval, hogy egy evest napi szinten meset tevet nezetni en sem tartom olyan jo otletnek. De heti par alkalom szerintem okes. Egyik ismerosom mar 4honapos koraban a babajanak annak orult hogy csendben van a gyereke egesz nap, kiderult, hogy letette a tv ele es azt bamulta...na ez a rossz veglet szerintem.
2021. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
12: így van, és nálunk is ment hogy sorozat- vagy öngyilkosok meg agyhalottak leszünk. Aztán nem lettünk.
2021. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor bementek a konyhába adj rá dupla gatyát és meg van oldva
2021. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%

A regi tvk miatt is van ez a mizéria, azok még tényleg olyam frekin villogtak, ami káros lehetett, de a mai tvken pl egy duck tv, ami full lassú nem káros.

Gyertek lepontozni. 😅🤷‍♀️

2021. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. máj. 20. 12:16
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Simán leraktam a kőre, egy, vastagabb nadrágban nem lesz semmi baja, ne aggodj, neki fontos, hogy mozogjon, ül úgyis eleget a kocsiban mikor setaltok. Fél óra mese még nem vészes szerintem, persze jobb ha minél kevesebb, de ennyi belefer.
2021. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
97%
13 hónaposan kúszik, hogy félted a felfázástól? Ha mászik akkor a keze meg a térde éri a földet, a dupla meleg nadrág meg megvédi ha leül. Simán hagyd a konyhában randalírozni.
2021. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!