Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szomszédom(panelban) bejelen...

A szomszédom(panelban) bejelentett a családsegitonel mert a gyermekem sokat sír, soha nem emeltem kezet a gyerekemre, egyszerűen csak hisztis. Milyen jogaim vannak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Azt amúgy honnan tudod, hogy ő jelentett be? Ő mondta vagy a családsegítő? Csak kíváncsi vagyok... Honnan lehet tudni, ki ilyen retek rosszindulatú :(
2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Ha a szomszéd bejelent a családsegítőnél ők kimennek hozzá hallgatózni. És ha bármi olyat hallanak akkor keresnek fel. Vagy ha a szomszéd egy igazi féreg kaphat tőlük ilyen készüléket és kicsinálhat vele egy családot!!!
2021. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

12-es,ez komoly?? Nem is értesítik a családot? Ez jogszerű ma Magyarországon??


Ezt szerintem meg lehetne támadni a bíróságon.

2021. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

5 év börtön jár érte nekik. Hivatalból való visszaélés.

Nem nem jogszerű. Hát bizonyitani kell. Ismerősöm saját tapasztalata.

2021. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

12.

Milyen készüléket, lehallgató? Azért ez elég komolytalan, azonkívűl törvénytelen. Egy ember lehallgatásához millió engedély kell, civilt nem is bíznak meg vele és nem ilyen komolytalan ügyeknél vetik be.

2021. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
Simán lehet. Nagy sumákok! Szeretik manipulálni a tájékozatlan szülőket!
2021. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
15. Pont ezért! Senki nem gondolna rá. Ha meg igen bizonyitani kell.
2021. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Saját tapasztalatom van róla hogy kijárnak a gyerek utáló szomszédokhoz hallgatózni!!! Kár tagadni!! Az nem számít ha a szomszéd zaklatja a gyerekedet!!! Ha elég rámenős kap tőlük hallgatókészüléket amivel tovább tudja zaklatni a gyerekedet!! Ez ma a családsegítő !!!
2021. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Jogod van családsegítő szolgálatot váltani Elfogultságra hivatkozva. Ha nem megfelelő a viselkedésük. Ezt az Elfogultságot több dologgal kapcsolatban is felhasználhatod ellenük. Például bizonyitsák hogy bántalmazod a gyerekedet. Nem tudják Elfogultságra hívatkozva feljelented őket. Ha nagyon rámenosek zaklatásérz is feljelentheted őket.
2021. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó szerintem ez marhaság.. Az elfogultság az pozitív irányú megkülönböztetés, én legalábbis úgy tudom, de gyorsan utánanézek.
2021. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!