Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nek.tek nem ég az arcotok,...

Nek.tek nem ég az arcotok, hogyha a boltba elkezd sírni, ordítani a babátok/gyereketek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy nem ég. Csak sokan nem merik bevallani.
2021. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2021. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges kérdés. Akiknek ég az arcuk, az nem fogja ide leírni, mert kikap a sok büszke anyucitól.

Ég az arcom, igen. És ideges is vagyok olyankor, igen. Gyorsan kell olyankor pakolnom meg mennem, mert rohadt égő, hogy mindenki minket néz és hiába próbálom nyugtatni, csitítgatni, annál jobban ordít. És mivel sietek, tuti, hogy kihagyok valamit.

2021. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nincs gyerekem, és nem is vagyok az az anyatípus, DE: ha boltban vagy buszon, vagy bárhol máshol ordít egy kisgyerek, főleg, ha pici baba, nem tudok és nem is akarok haragudni se rá, sem az szüleire.

Kisgyerekeknek nem lehet nagy élmény egy bevásárlás, ha valami baja van még pluszba, teszem azt éhes, vagy tele a pelus.

Ez van, természetes dolog, biztos én is üvöltöttem sokszor, amikor anyukám vitt magával - hát nagy kaland!

Annak égjen inkább a feje, aki a pici babára megorrol ilyenkor.

Mondjuk, az más, amikor nagyobbacska gyerek üvölt, puszta hisztiből, de olyankor igyekszem minél gyorsabban, minél távolabb kerülni tőlük.

2021. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Ideges szoktam lenni, de nem azért mert ciki hanem mert nem akarja megérteni a fiam amit már 100szor megbeszéltünk. Égni nem ég az arcom. Gyerek. Ilyenek🤷 Nézhet tőlem bárki csúnyán. Pont nem érdekel. Mondjuk én amúgy se nagyon foglalkoztam sose azzal hogy jajj mit gondolnak mások 🤷
2021. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is cikinek érzem és mérges vagyok a gyerekemre és magamra is, amiért ideges leszek ilyenkor (én is kapkodok, puffogok magamban és próbálom mihamarabb elhagyni a helyszínt). Pedig, amikor más gyereke hisztizik, esküszöm az jár a fejemben, hogy ez most mekkora szívás a szülőnek és mennyire nem tehet róla. Csak magamban bízom benne, hogy mások sem ítélkeznek felettem.
2021. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha a baba bőg, az nem ciki, max stresszes. Ha a totyogós nyom egy földönpörgős hisztériát, na az már kellemetlenebb, bár ha nem szól be valami gyerektelen idióta, vagy egy nyanya, aki elfelejtette, hogy az ő gyerekei is ilyenek voltak 50 éve, akkor azért ez is sajnos egy normális élethelyzet.
2021. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

De most komolyan, mi ebben a ciki, miért kellene rosszul éreznem magam? Nem is értem.


A boltok tele vannak kisebbséggel, akik orditanak, szemetelnek, ők megtehetik, de a gyerekem nem hisztizhet, holott azért a gyereklétnek ez velejárója, mondhatni természetes dolog, amit nnekem kell seguteni, hogy megtanulja kezelni a helyzeteket. Azzal, hogy puffogok, ideges leszek, orditok, turelmetlenkedek, mit érek el??? Akinek van gyereke tudja, hogy megesik az ilyen. Akinek n8ncs érdemben a véleménye nrm fontos számomra.


Mi párommal mimden földhöz vágós hisztit stb, jókedvűen, elterelően kezeltünk. Nincs is már ilyen

Ha még lesz, ottse fogunk "égni", mert ez nem olyan szituáció, ahol rosszul kéne magunkat érezni. Az érdekel, a gyereknek milyen példát mutatok, őt hogy kezelem, nem idegen emberekkel akarok foglalkozni..

2021. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Miért égne?

Minden gyereknek van dackorszaka, valamelyiknek alig van, másik meg tombol.

Mások azt hiszik neveletlen, holott sok kisgyereknek van valamilyen problémája. Persze a legegyszerűbb megbélyegezni a másikat, mint oda lépni és megkérdezni segíthetünk e valamiben.

Aki lenézi ez miatt a másik anyukát, elfelejti, hogy az ő gyereke se volt sokkal különb.

2021. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
A totyogósok hisztije pont olyan életkori dolog, mint a csecsemők sírása, nem tehet róla, ez ilyen és kész. Nem életkor alapján kell égnie az ember arcának, hanem helyszín alapján. Élelmiszerbolt, ruhabolt, cipőbolt, stb. oda muszáj menni, nem tud mit csinálni. Viszont a könyvesboltban, méregdrága parfümériában, Michael Kors-üzletben stb. hadd ne kelljen már azt hallgatni, hogy vonyít a gyerek, a mutter meg le se bagózza.
2021. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!