Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 napja kaptam a 2. Pfizert...

2 napja kaptam a 2. Pfizert és szoptatok lehet lázas a babám aki 7 hós?

Figyelt kérdés
38.0 volt reggel neki, ha nem változik hívom a dokit, de semmi mást nem látok rajta, esetleg szilárdból kevesebbet fogyaszt.
2021. jún. 3. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A Pfizertől nem. Nem megy át az oltóanyag, benne nem vált ki oltási reakciót. A kész ellenanyagot fogja megkapni.

Egyébként meg hogyne lehetne lázas. A gyerekek időnként megbetegszenek.

2021. jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Ez a 'nem megy át az oltóanyag' kijelentés érdekes.

Mert amúgy egy szem gyógyszeré is átmegy, de ez nem.

Miért ne lehetne lázas?

Nem hiszem amúgy, hogy az oltástól, de simán van más betegség is , mint a covid meg az oltás utáni immunreakció.

Mutasd meg gyerekorvosnak.

2021. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp, csak mivel covid ... telefonon megmondja mi a baja sztori van. Azért kérdeztem hátha volt így más is. Mert foghatom a fogára de bármi másra is, mert nincs más tünet. Utálom már ezt a helyzetet de nagyon. Mióta megszületett nincs normális ellátás
2021. jún. 3. 08:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arról hallottam már, hogy egy kicsit nyűgösebbek elvileg az oltás miatt bár nem hiszem, hogy köze lenne hozzá.

Az ellátás meg persze, hogy rossz. Nekem lázasan se akarta megvizsgálni a nagyobbat.

A kicsi egy hónaposan taknyos lett hőemelkedéssel és őt sem vizsgálta meg. De vannak persze kivételek. Azóta magánorvoshoz viszem a gyerekeket mindig.

2021. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magánorvossal megnézettem 3 hósan, de azt mondta reméli nem fogom majd folyton zaklatni. 5000 ft-ot kért ezért és hogy egy kérdésemre sem kaptam érdemi választ. Azóta is nagyon furcsának látom a gyermekem, ilyesztő , mert komplikációs szülés volt ... Szörnyű ez a helyzet. Csípőszűrése sem volt, de rá van írva a papírra. Doki annyit mondott nem hinné hogy gond van. Kivagyok már rendesen, de próbálom tartani magam. Egész nap ciciztetni fogom az tuti. Kicsit szívott és 37.5 volt neki. Azon gondolkodtam lehet stressz is. Ott hagytam anyósnál az oltás idejére. Végig üvöltött. Tegnap fürdött először nagykádban és tegnap evett először az etetőszékben is. Kapott tejpépes új kaját is. Na mire fogjam még. Megvárom a mai napot, ha nem változik reggel felhívom dokit, ha este belázasodik felhívom az ügyeletet. Mást nem tudok. Enyhe láz semmi más tünetre semmit sem fog adni, de mondani se.
2021. jún. 3. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Először nyugodj meg.

Volt amikor az én fiamnak is 38 volt a hője de ez nem láz. Semmi baja nem volt pár óra múlva. Nincs melege estleg? Hány réteg ruha van rajta?

Ha máshol hagyod és ha nem sokszor volt ott lehet azért sír mint az enyém. Nekem 8 hónapos.

Nálunk is előfordul ilyen. Még akkor is megijed ha már látta 100x azt az embert.

De ajánlom Dr. Novák Hunort. Kicsit húzósak az árak nála de ha tényleg ennyire kivagy akkor keresd fel.

2021. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Magasabb hője volt 1x... 38, nem a világ vége.. adjál neki sokszor szopizni/inni és figyeld meg. Ha jó kedélyű még lázcsillapító sem kell. Ezért nem kell azonnal hívogatni az orvost. Lehet taknyos lesz ( azer se kell orvoshoz menni,majd meggyógyul....) ha napokig lázas, elesett állapotú stb akkor kell dokit hívni.
2021. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
38.3 volt neki, már kétszer aludt, de boldog. Nincs melege. Nagyon rág. Nem tüsszög. Nem köhög. Nekem viszont iszonyatosan elkezdett fájni a jobb mellem ... Na ez kellett még. Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 3. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fogzik. Az én gyerekemnél mindig hőemelkedése volt csak. Nem kell megijedni. Ha gáz van úgyis fogad az orvos.
2021. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb kizart,hogy az oltastol lenne baja.
2021. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!