Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet megállapítani...

Mikortól lehet megállapítani a fogantatást?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok elég tájékozott ilyen téren, életemben 2 férfival voltam. Most szakítottam a barátommal, mert kibékültem a volt párommal (gyerekkori szerelmem). Nem vagyok terhes, de még véletlenül se szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy ne tudjam ki lenne a baba apja ha ne adj Isten becsúszna egy. 2 hete voltam úgy együtt a volt barátommal, 1 hete szakítottunk. Szeretnék lefeküdni a mostani párommal, de kb mennyi az az idő amit várjak?

2021. jún. 3. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha védekezel az új pasiddal akkor biztosan nem leszel terhes (tőle)
2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Menstruáció után már tuti.

(off: ugye tudod hogy már nem lesz ugyanolyan a kapcsolat, mint először volt?)

2021. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy friss kapcsolatot nem védekezés nélküli szexxel fogtok megünnepelni, szóval nem leszel terhes.

Olvasgass a ciklusról, ovulációról, fogantatásról.

2021. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ajánlom a biológia könyvet...


Egyébként felmelegítve csak a káposzta jó...

2021. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó lenne tudni hol tartasz a ciklusban? Mikor kellene megjönnie a vérzésednek? Hány naposak a ciklusaid? Amúgy honnan tudod, hogy nem vagy terhes??
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagykönyv szerint menstruáció előtt 2 héttel van peteérés, akkor tudsz teherbe esni. Szóval elvileg, ha kimarad a menstruáció, akkor attól vagy terhes, akivel két héttel korábban szexeltél. De előfordul, hogy valakinek mégse akkor van peteérése, van, aki rögtön a menstruáció előtt/alatt/után esik teherbe. Szóval 100%-ra nem lehet megmondani, ha egy ciklusban több férfival is voltál védekezés nélkül.
2021. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz úgy járni mint Donna a Mamma mia!-ban, azt ajánlom húzzatok gumit.
2021. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!