Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyermeketek...

Mennyi idős volt a gyermeketek mikor visszamentetek dolgozni? A régi munkahelyetekre mentetek vissza vagy új munkát kerestetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. gyerek 2 éves volt, visszamentem a régi helyemre.

2. gyerek fél éves korában csődbe ment a cégem, de úgyis megint terhes lettem

3. gyerek 2 éves kora után otthonról próbáltam ezt-azt csinálni, mérsékelt sikerrel, és 4 éves kora óta dolgozom rendes, értelemszerűen új munkahelyen

2021. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 eves volt. De azóta is covid meg takony miatt tobbet volt itthon mint bolcsiben.
2021. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
16 hónapos volt, a régi munkahelyemre mentem vissza 4 órában. Gyerek maradt velem itthon 2 éves koráig.
2021. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a régi munkahelyemre mentem vissza. 1,5 éves volt a fiam ekkor.
2021. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 nél nem mentem, mert jött a második, mikor ő kettő volt akkor kezdtem új helyen, ott vagyok 20 éve majdnem, most a 3. - al otthon vagyok ha betölti a hármat, akkor megyek vissza.
2021. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
3 eves.
2021. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves volt, de csak részmunkaidőben kezdtem újra dolgozni. Új helyen, mert a régi megszűnt, a főnökök nyugdíjba mentek, a vállalkozást senki nem vitte tovább.
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerekem 2 éves korában mentem egy új helyre dolgozni


2.gyerek az elsővel együtt ment bölcsibe akkor volt 9 hónapos viszont az új munkahely részmunkaidős volt


3 gyerekem 16 hónaposan ment bölcsibe én meg vissza dolgozni

2021. jún. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy egy hónap híján 2 éves volt, amikor visszamentem.

A kicsi 20 honaposan kezdte a bölcsit és 21 hónapos volt, amikor ténylegesen elkezdtem dolgozni. A nagynál új munkahelyre mentem, a kicsinél ugyanoda, ahonnan gyed-re mentem.

2021. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!