Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye elgondolkodtató ha a...

Ugye elgondolkodtató ha a nagymamának eszébe sem jutott, hogy meglepje Mikulásra valamivel 8hós kisunokáját?

Figyelt kérdés
Anyósom 5 km-re lakik tőlünk, ez 10 perc busszal, egész héten szabadságon volt, de el sem jött megnézni az unokáját, pedig Mikulás is volt a hétvégén. Amúgy is nagyon ritkán jön (8 hónap alatt 2x), inkább mi visszük "megmutatni" az unokáját. A férjem külföldön van, így mi nem tudtunk menni. Nem az ajándék nagysága miatt kérdezem, nekem maga a gesztus hiányzott, hisz ez a kislányom első Mikulása. Úgy nyomkodta a másik mamától kapott csomagot, nagyon tetszett neki. Persze a keresztfia kislányának vitte a csomagot...
2008. dec. 8. 11:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Állítása szerint szereti nagyon az unokáját,de sose jönne el magától,még soha nem vigyázott rá 5 percre sem.De azt elvárja, hogy mi mindig menjünk, és amíg pici volt a lányunk volt olyan eset hogy 2 hónapig nem látta, mert nem jött. Akkor is nekünk kellett végül vinni megmutatni. Persze másoknak sír hogy nem láthatja az unokáját, de hiába mondtam már ezerszer hogy jöjjön csak nem akar.
2008. dec. 8. 13:29
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá elfogadható indoka az Anyámnak miért nem jár hozzánk.Nincs kedve és kész.Ilyennek kell elfogadni.És hogy nem lehet számítani emiatt rá,de lehet Ő volt a nagyobbik gyerekemmel gyesen amikor dolgoztam.Ha nem jön,bánja fene visszük a gyerekeket.Nem jól van így,de ez van!
2008. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem akar menni nàlatok?

Gyenge,nem tud jàrni,nem làt?

Beteg?

Ha igy van,akkor hordjad a gyereket,legalàbb nem lesz büntudatod.

De ha a màsik unokàhoz lebirt menni,csomaggal,nàlad meg nem,akkor minek mennél?

Méghogy Monika-show....

Hülyeség.

A csalàd szent ,ez igaz,de a csalàd szentsége mindenkire vonatkozik.

Ha a nagyi nem birt ki 50 forintért venni egy csokit,a màsiknak meg igen,akkor szerintem itt nincs is miröl beszélni.

Én nem akalak a nagyi ellen forditani,söt,de ahogy leirod,hogy nem is vigyàzott a gyerekre 5 percre stb. stb....

Hàt én nem jàrnék nàla.

Ha sirna,hogy mi van.,mondjad hogy neki több ideje van,mint neked, eljöhet nàlatok.

Ha megtette ezt a lépést,akkor minden tovàbbi nélkül maradjon a kapcsolat.

2008. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem beteg, nincs semmi baja, de csak akkor jön hozzánk ha meghívjuk ebédre és a férjem kocsival elmegy érte, aztán hazafuvarozza. Mintha sztár lenne! Azt mondja ő nem sétál 2 percet a buszmegállóig, mert nem bír. Ja és persze sosincs ideje, pedig egyedül él, idéntől nyugdíjas is, bár dolgozik mellette. De vigyük el a hipermarketekbe nézelődni, ott tud 2-3 órát is mászkálni, az nem fárasztó. Folyton a nemakarást érzem nála...
2008. dec. 8. 13:45
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nálunk ugyan ez volt, a nagyobb fiam meg az ismerősük unokája kapott a 7 hónapos babám nem!!

Eldöntöttem no látogatás !!

2008. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

az apósom se jön el soha, de ha megyünk nyal-fal minket, de főleg a bébinket. Belenyugodtunk, megyünk, nincs messze. Hozzáteszem még sosem kérdezte meg kell-e valami a kisunokájának... Mikuláscsomag? hahaha eszébe nem jutna.

de szereti. ennyi elég, a többit eszéhez mérjük.

2008. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia. Az én anyukám minden héten jön hozzánk, nem bírja tovább az unokája nélkül. Ő is messze lakik oda-vissza 4 óra minimum az út. Az anyósom is jön rendszeresen és visszük is az unokát hozzájuk. Egyikük sem tette meg, hogy ne hozott volna mikulás csomagot a kislányomnak, pedig ő is csak 8 hónapos. Nekik ugyanannyi jönni, mint nekünk. Sőt nekünk még könnyebb kocsival és mégis jönnek. A helyedben én sem vinném. Csak akkor ha egyszer ő jön, utána mi vinnénk.
2008. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!