Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Buta vagyok hogy ennyire...

Buta vagyok hogy ennyire előre készülök a terhessegre ?

Figyelt kérdés
Vettem krémet a hasamra stria ellen,vettem ágyat a babának és mama ruhát is , de még nem vagyok terhes csak a férjemmel nagyon tervezzük

2021. jún. 19. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon korai ilyeneket beszerezni.
2021. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Baba cuccokat ne vegyél még semmit! Magadnak talán.. bár ruhát ne, mert nem tudhatod mennyit hízol, milyen formájú, mekkora lesz a pocakod. Nem tudod, mikorra kellenek majd a ruhák ,tél vagy nyár? Lehet most bevásárolsz télire hosszú ruhákat, amiket soha nem fogsz felvenni, mert nyáron lesz pl akkora pocakod, amihez kismama ruha kell. Ágyat most megvetted, de bármi közbe jöhet, lehet késöbb nem tetszik majd, vagy kislányosabbat/kisfiúsabbat akarsz majd, találsz majd egy sokkal praktikusabbat, szebbet...

Egyedül a krémet tartom olyannak amit meglehet venni ennyire hamar.

2021. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az vagy.
2021. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
És arról ne is beszéljünk ha ne adj isten hónapokig vagy évekig nem is jön össze...
2021. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ritkán kritizálok bárkit, de te tényleg buta vagy. Vagy inkább úgy gondolom, hogy nagyon ráérsz. Foglald el magad valamivel.
2021. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Igen én is butának érzem magam emiatt de olyan jól esett előre megvenni pár dolgot
2021. jún. 19. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szíved joga, hogy mit csinálsz. Ha feleslegesen is vetted meg az is a te dolgod meg az, hogy mihez kezdesz velük, engem aztán nem zavar, felőlem vásárolj össze nyugodtan mindent, kb ugyanott leszel mintha második gyerek jönne akinek márr azelőtt mindene megvan a nagytesótól mielőtt egyáltalán megfogan,
2021. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha veszel 1-2 ruhát magadnak, meg ilyesmi, az izgatottság miatt, az még nem annyira baj, viszont nem tudom, a kiságy az még elég korai volt, pláne, hogy az ízlés hamar megváltozhat, lehet, hogy fél év múlva más milyet vennél, vagy ha lehet kiderül, hogy a baba kislány lenne, akkor egy kissé lányosabb kiságyat szeretnél még is, ha fiú, akkor meg fiúsabbat is. Igazából nagyon izgatott vagy így előre is, és emiatt egyrészt érthető, de másrészt pedig próbáld megállítani magad, nehogy vegyél még babakocsit is, meg játékokat... nem kell még. Inkább csak fejben gondold meg, hogy majd milyen ruhákat, játékokat veszel ha majd aktuális lesz, de ne költs még semmire sem.
2021. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor gondolj bele abba, hogy ha ne adj isten évekig nem sikerül akkor nézed a kiságyat. K.rva szar lesz csak mondom. Elég lesz a terhes nőket nézni
2021. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát így készülni igen, butaság.

Dohányzás abbahagyasa, egészséges életmód, folsav szedése, ha van valami betegséged, azzal elmenni kontrollra, fogorvosi vizsgálat, ha nem voltál bárányhimlős, akkor oltás.

Ezek értelmes dolgok, amit te csinálsz, az nem.

2021. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!