Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szexuális élet szülés után....

Szexuális élet szülés után. Mikor állt vissza minden a régi kerékvágásba? Megmaradt ugyanaz a gyakoriság, ugyanaz az intenzitás, és ugyanaz az érzés mint szülés előtt volt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

6 hetes kontrollig cölibátus volt. Ott kaptam fogamzásgátlót, ami miatt szo szerint 3 hónapug véreztem. Így kb 4 hónap kimaradt.

Eleinte nagyon visszaesett a száma a szülés elötti állapothoz képest, iszonyu sokat éjszakáztam, ferjem is olyan helyen dolgozott, erőnk nem volt hozzá. Viszont az a kevés nekem 1000x intenzivebb volt, mint elötte. Máshogy éltem meg eleinte (én a hormonoknak tudtam be).

Ahogy telt az idő, úgy gyakorisodott a dolog.

Kb ugy 1 éves lehetett a fiunk, mire a szülés elötti állapotot túl is teljesítettük.

2021. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk még nem állt vissza sajnos, de megfogjuk oldani, mert szeretjük egymást, és mindkettőnknek hiányzik a dolog.

1 éves a gyerek, nekem meg még sokszor fáj, fáradtak is vagyunk, de bízok benne hogy ezen is túllendülünk.

2021. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Hullámzó volt. Egyből visszaálltunk volna amint lehetett, de aztán fájt, ez teljesen hónapok alatt szűnt csak meg. Persze ovatosan tudtunk de ez nem olyan volt mint rég.


Kesobbnem aludt a fiam éjjel , nálunk 7 hónap koráig jól aludt utána kész katasztrófa volt. Ekkor sokkal ingerültebb voltam, és állandóan hulla fáradt. Ekkor pl nem is élveztem a szexet.

Utána volt egy időszak is, bölcsis korban amikor állandóan felébredt, pedig még csak épphogy egymásra hangolódtunk.


Szóval teljesen új helyzeteket kellett megoldani, nem minden olyan hogy elhatározom h lesz hát nálunk pedig lesz sok szex.


De mindegyiken túl vagyunk, közben voltak gond nélküli időszakok. Minden megoldható és minden helyzet valtozik

2021. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Mi a 6 hetes kontroll után egyből egymásnak estünk, az még nem volt az igazi. Bár élveztem én is, azért furcsa volt nagyon. Akkor még csak olyan heti 1-2x voltunk együtt, nagyjából kellett még egy hónap kb, hogy így "bejáratódjon", és már egyáltalán ne érezzem a gátsebem pl. Síkosító nélkül mondjuk még hónapokig nagyon fájt volna, most meg már hozzászoktunk, hogy használjuk, pedig szerintem már nem lenne rá feltétlenül szükség :D

Kb 2-3 hónapos korára a lányunknak viszont visszaállt minden a szokott gyakoriságra és intenzitásra. Most 11 hónapos, amikor együtt vagyunk, az olyan, mintha soha nem is szültem volna. Csak már sokkal kevesebbet alszik és sokkal éberebben, ezért a gyakoriság némileg csökkent, de heti 2-3 alkalmat azért így is besűrítünk az életünkbe.

2021. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
6 hét után. Én császáros voltam, így nem fájt semmi, egyből ugyanolyan jó volt, mint régen. Az elején nem volt olyan gyakori, mert durván hasfájós volt a kisfiam, egész éjjel ordított, de úgy is volt azért heti 1-2 alkalom.
2021. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
16 hónapos a lányom, nekünk nem állt vissza még, de nincs válságban emiatt a házasságunk. Majd rendbejön minden, ha többet alszunk... 🤷‍♀️
2021. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Minden maradt ugyanúgy, kiveve sajnos, hogy van amikor hiába akarnánk nagyon, nem lehet mert nyűgös es nincs el nélkülünk stb, de szerencsében altalaban megtudjuk oldani.


Egy este, egy napkozben, ez a minimum, ez alá nem adjuk. Nem is birnank, nagyon szexorientáltak vagyunk.


Az érzés ugyanolyan.


Amikor hazajottunk a picivel a koehazbol és elaludt én rögtön rámentem paromra es kielegitettem, nagyon kívánom mindig. Amíg nem lehetett szexelni igy ment.


Éjjelente 3x kel minimum még mindig a kicsi, sosem volt ataludt éjjelunk, szopizik is még, másfél éves. Segítségünk nincs. De szerelem, kémia az van 😊

2021. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk változó.Ha nincs valamelyikünknek kedve szexelni, akkor a másik nem erőlteti.Így volt gyerek előtt is.Úgyhogy vannak hetek mikor 4-5 szex is van, ha meg épp olyan hullámon vagyunk akkor 2 vagy annyi se.:)Nekem császárom volt, az első fél évben nem voltam lepedőakrobata, jól se esett és kifejezetten fájdalmaim voltak úgyhogy, akkor nagyon keveset voltunk együtt.Ha párom akkor erőlteti, vagy kötelességtudatból meg kellett volna tennem, mikor a hátam közepére se kívánom, hát az nálam felért volna egy erőszakkal.Nagyon örülök, hogy mindenféle nehézség nélkül képesek voltunk túllépni ezen.
2021. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk nem változott semmi. Terhesség alatt is végig szexeltünk, talán az utolsó héten már nem. Kivartuk a 6 hetet mi is, de addig is orálisan segítettem a férjemnek, mert mi tényleg, mint a nyulak.Nem mondom, sokszor hulla fáradt voltam, fejtem a tejet végtelenségig de na.. én n nem akartam az a feleség lenni aki a gyerek születés után hanyagolja a házas életet.
2021. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
9: tök jó ilyet is olvasni! Hány hetes? 10?
2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!