Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy gyereknek...

Szerintetek, ha egy gyereknek pl Teofil, Tivadar, vagy Tihamér és ezekhez hasonló béna nevet adnak a szülők az hátráltatja majd őket a pártalálásban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 14:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%

Hátráltatni nem.

De Teofil=pedofil, Tivadar=zivatar, Tihamér=tücsök ettől az emberek zöme nem tud elvonatkoztatni :/

2021. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek zöme? Nekem egyik névről sem jut eszembe az amit írsz, a Tihamérról meg egyenesen fogalmam sincs, mi köze a tücskökhöz.

Ne magadból indulj ki...

2021. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem sem jutnak eszembe ezek, csak az jutott eszembe, hogy egy Tivadar nem tud jó pasi lenni :D Van pár hasonló nevű ismerősöm és egyik sem sikeres a nőknél. Nem tudom, hogy a névnek van-e köze hozzá.
2021. jún. 23. 14:26
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Teofil és Tivadar nevű ismerősöm is van. Mind a ketten teljesen normális, átlagos emberek akiket semmi attrocitás nem ért a nevük miatt.
2021. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Derjaderja ***** válasza:
76%

Szerintem a Teo teljesen jó név! Sose jutott volna eszembe a pedofil szó. Teodorként is szép.

A másik 2 nem az esetem, de a Medox, Benett, Brájen, Noel stb nevekhez képest egy öröm lenne bármelyikkel találkozni.

2021. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

A Tivadar egy teljesen szokványos név. A Tihamérről én sem tudom, hogy jut eszébe az embernek a tücsök.

Gúnyolódni meg kellő kreativitással minden néven lehet. Egy rokonomat Eszternek hívják. Csinos, fiatal lány. Középiskolás korában a fiúk így cukkolták: "Eszter beterpeszt." Esküszöm, a tágabb rokonságban sem jutott eszébe 15 év alatt senkinek, hogy ezzel gúnyolhatják.

2021. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Nőként sose jutott még eszembe, hogy név alapján válasszak párt magamnak. Sőt, a férjemek is régies, öreges neve van, nem sok fiatalt hívnak így, szegény utálja is rendesen. De ez sosem hátráltatta a pártalálásban.
2021. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha normális értékrendű lánnyal akar párkapcsolatot kezdeményezni, akkor nem.

Üdv, egy Bélának a csaja. :)

2021. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan már, ez nem így van. Én ismerek tivadart aki baromi jól néz ki, kit érdekel mi a neve. Nem tetszik ez a név, de nem azért kezdek kapcsolatot valakivel, mert tetszik a neve.
2021. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem sokat befolyásol egy jó vagy rossz nev.


Pl.volt egy ált.iskolás szerelmem, akit Ottónak hívtak. Nagyon menő gyerek volt akkoriban, de a nevén mindig nevettünk, és olyan ciki is volt valakinek beszélni róla, hogy Ottó.. olyan gyógyegér név

2021. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!