Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor a 3 gyerek azonos kezdőbetűs nevet kap?

Figyelt kérdés
Például Bogi, Betti, Bianka.
2021. jún. 28. 08:29
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
71%
Ha ikrek lennének, akkor szívesen adnék azonos kezdőbetűvel nevet a gyerekeknek, viszont ha különböző korúak, legyen otthon egy Betti, egy Bogi és egy Brigi? Nekem fura. És nem is tetszik.
2021. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
én ikreknek főleg nem adnék hasonló neveket, még ugyanazzal a kezdőbetűvel se. nekem az se jön be mikor ugyanolyan ruhákba öltöztetik őket, mintha a másik nélkül nem is léteznének, ők együtt alkotnak egy embert. én is utálnám ezt
2021. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kulonosebb véleményem rola. Nem is kell senkinek legyen. :D

Itt nincs rossz, es jo dontes. Ha neked ugy tetszik ugy adod, nincs vele baj, ha nem tetszik, nem adod. Ez bőven nem a gáz kategoria.

Az az lenne, ha Kandida, meg Arzénia lenne a gyereked.

2021. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%

És mi lesz ha véletlenül becsusszan egy 4? És nem találtok még 1 ugyanolyan betűs értelmes nevet? 😃

Vagy eltervezitek a 3 nevet, nemet, de a 3. Másmilyen nemű lesz, mint a tervben, és arra sincs olyan név?

Egész életében úgy fogja érezni, hogy kilóg a sorból..

2021. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

"És mi lesz ha véletlenül becsusszan egy 4? "


Felelős gyermekvallalasnal ez mondjuk ki van zárva,

2021. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj, csak ne csengjen össze.
2021. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%

"Kandida" ragyogó jelentéssel bír - az igen szegényes, primitív ismeretre vall, ha valakinek erröl csak egy negatív dolog jut eszébe.


[link]

2021. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
26%
#17 Candida gomba? erről akarod elnevezni a gyereked? a tesója Lolita lesz ugye?
2021. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
3 lányunk van. Mindegyik azonos kezdőbetűs nevet kapott, ami a vezetéknév kezdőbetűjével is egyezik.
2021. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

17!


Valóban, ragyogó a jelentése. Kb 1 millió emberből 1 tudja ezt, a maradéknak a candida gomba es a fertozes fog eszebe jutni. A nevekhez mindenki kapcsol valamit. A többségnek Adolf az Hitler lesz, Coco az Chanel, Káin a Bibliai testvérgyilkos, Mózes a próféta, Midas a mindent arannyá változtató király, stb.

Tökmindegy, hogy az egyszem embernek más jut eszébe, amíg a másik 999.999 egy adott dologra asszociál ugyanarról.

2021. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!