Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyagi károkra és...

Milyen anyagi károkra és további következményekre lehet számítani, ha a sétálón biciklizve belerohanok egy babakocsiba? Mi hogyan rongálódik meg? Milyen reakciók lesznek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen tudom, mindenki férfi természetesen a gyerekvállalás kategóriában.
2021. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

9

Attól még hogy nő,megölheti a gyerekeket?

HA a lányom megöli a unokádat,mit fogol érezni?

2021. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Gyerekemet*
2021. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Írt férfi is mint látod, én ugyan nő vagyok, de 10 évig küzdősporoltam, versenyeztem és nem lennék rest bevetni a tudásomat akkor is ha nem etikus egy ilyen esetben amikor valaki szándékosan veszélyezteti a gyerekemet azzal, hogy belénk hajt. Hiába vagyok nő, azt garantálom, hogy ép csontja nem maradna az ilyennek.
2021. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy 9-es!

Ha én gyerekemet valaki megölnê/gyomoréká teszi,garantálni fogom neki,hogy kezdjen el gyorsan imádkozni,és Gyóni,mert ami kapni fog tőlem az nem teszi szebre!

Akár nő akár férfi,tök mind1.

2021. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj 9es de ha a re gyerekedet megölné valaki ilyen felelőtlenül akkor egy nagyobb embernek nem mennél neki? Gratuláloj
2021. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Őrület mennyi az agresszív barom.

Eleve miért kell rögtön azt feltételezni, hogy szándékosan okoz a biciklis balesetet? Másrészt simán lehet, hogy anyuka tolja ki elé a babakocsit. Az emberek nagy része úgy megy, mint a vakegér. Anyuka sétál, meglát valamit a kirakatban, már fordul is arra, jön a bringás, paff, meg is van a baj. Nem kell ehhez gyorsan jönni, ha gyalog vagyok is simán kilépnek elém bárhonnan. Nyilván gyalog egyszerűbb megállni.

Én amúgy meg vagyok győződve róla, hogy emiatt a hozzáállás miatt van annyi cserbenhagyásos baleset. Mint az állatok, mindenki azonnal erőszakkal akarja rendezni a problémáját. Mintha az bármit megoldana, vagy visszacsinálna.

2021. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen utolsó, mert teljesen rendben van, hogy egy biciklis egy sétáló utcán hajt olyan sebességgel, hogy nem tud megállni ha valaki eléfordul vagy odaszalad egy kisgyerek. Nem, ez nagyon nincs rendben, ezért bizony a rendőr sem dícsérné meg. Ráadásul az a megfogalmazás amivel a kérdező ezt a kérdést kiírta arra enged következtetni, hogy szándékosan tervezne egy ilyen “balesetet”, ami pedig egyenesen felháborító.
2021. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

17# nem tudom nálatok hogy van, de nálunk a Sétáló utcában behajtani tilos tábla van, úgyhogy szabályosan be se mehetnek oda a biciklisek.

Úgyhogy ha carik a táblára és behajt, basszus figyeljen oda, hogy a kismama vagy egy gyerek vagy egy kutya bármikor elé fordulhat... nem még neki álljon feljebb.

2021. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Hol írtam én olyat, hogy a biciklis tette rendben van? Nincs rendben. A rendőr már eleve azért megbüntethetné, mert sétáló utcán biciklizik. Nem kell ahhoz baleset sem.

Én arra reflektáltam, hogy itt majd az összes válasz arról szól, hogy hogyan és milyen brutálisan vernék agyon a biciklist. Mert ez sincs rendben. Emberek vagyunk, nem állatok.

2021. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!