Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyagi károkra és...

Milyen anyagi károkra és további következményekre lehet számítani, ha a sétálón biciklizve belerohanok egy babakocsiba? Mi hogyan rongálódik meg? Milyen reakciók lesznek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 12:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
19, tudom. De ha mindenkit biciklist, gyalogost, rollerest agyonvernénk, aki nem ismeri a kreszt és szabálytalanul közlekedik, nem sokan maradnánk. Azért van a rendőrség, hogy eljárjon ellenük.
2021. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
És ha a te gyerekedet borítaná ki a babakocsiból? Esne rá esetleg? Ha maradandó károsodást szerezne a gyereked vagy ne adj Isten meghalna a helyszínen (mert egy újszülött bizony belehalhat ha egy felnőtt ember biciklistül ráesik) akkor is védenéd a biciklist? Kötve hiszem, de ugye álszentkedni miszerint nem vagyunk állatok azt tudsz, lefogadom, hogy nincs gyereked…
2021. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, ha meghalna a gyerekem, kétlem, hogy egy másik ember agyonverése lenne a prioritásom, hiszen minden erőmmel próbálnám megmenteni. És ha van másik gyerek is? Ha mész a böribe hirtelen felindulásból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésért, mi lesz vele? Elveszti a testvérét, anyuhoz járhat majd a böribe, apukájával meg kitudja mi lesz egy ilyen tragédia után.

Amúgy is, hogy kellene ezt elképzelni? Képes lennél a sérült/halott gyereked otthagyni heverni a földön, miközben leállsz verekedni? Szerintem neked nincs gyereked, ha egyáltalán csak felmerül ez benned.

Az erőszak nem megoldás semmire. C_gányoknál szokás ez.

2021. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

23

Jó,tegyük tisztában valamit:

Én csak annyit írtam,hogy megnézném hogy van az gyerekem,de ha eseteleg el törné a gerincét vagy az nyakát,akkor nem tudom hogy mit tennék,ismerjük be,ha most rendesen oda figyelsz az kölyködre,és valamelyik hülye barom állat neki hajtana ,akkor hogy reagáljam?

Cigány vagyok mert kölykömért ölök?

Ha neked lenne gyereked,esetleg egy baba,és ne adjon rá esélyt,de valami hülye állat amelyik nem is legálisan közlekedet,és még figyeltél az kölyökre,és beléd hajt úgy hogy csecsemő porcsokra törjön és vér folyik az nszáján,akkor te mit csinálnál?

Nyilván most vaz gép előtt más mondanál,semmi kölyökkel,de ha 10 év múlva vagy előbb lenne feleséged,és lesz gyereked,és tényleg,és ezt bekövetkezik,akkor teljesen mást mondanál.

2021. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Feljelentenélek, és örülhetnél neki, amiért nem ütlek agyon.
2021. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!