Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Féltékeny igénytelen anyukák...

Féltékeny igénytelen anyukák a csinos jól öktözködő sminkelő anyukákkal szenben?

Figyelt kérdés
Miért lesz igénytelen sok anya gyerek után s miért szolják le azt , ha valaki ugyanolyan csinosan , szexin öktözik? Szimpla féltékenység?

2021. jún. 29. 10:36
 61/109 anonim ***** válasza:
91%

Mi falunk lakunk, de itt az oviban az anyukák fele úgy jár a gyerekért/boltba/zöldségeshez mint én: melegítőben és pólóban. A másik fele a "jólöltözött", ők úgy járnak, hogy: farmer, zokni nélküli sportcipő, felső. Van néhány anyuka, aki dolgozni megy pl. irodába, az nyilván irodai cuccban van.

Na de amiért válaszoltam, hogy pont ma láttam megint az egyik anyukát, azt hiszem elegánsabb overálban volt, de két kiló festék volt rajta (a 35 fokban), műszempilla, szilikonszáj, szoliban szarrásütve. Nevetséges volt. Szóval kinek mi az igénytelen.

2021. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
7%

Nevetseges hogy valaki ad magara..?

Nagyon ki vagytok fordulva😅

Kerdezo, en 100% egyetertek veled, eleg vicces hogy itt mennyien magukra vettek de gondolom nem veletlen..😊 de nem baj, legalabb van kik kozul kitunni🤌🏼

2021. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
91%
:D Nem hiszem, hogy az nevetséges , hogy "ad magára", hanem a végeredmény lett az :)
2021. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, neked igénytelen, aki nem öltözik nőiesen, nem sminkel stb., más meg azt tartja igényzelennek, hogy a plusz kilóidtól nem szabadulaz meg.
2021. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy az összkép volt nevetséges. Meg az, hogy egyáltalán nem illett a környezetébe. Olyan volt, mint amikor valaki full sminkben, belőtt hajjal, felékszerezve megy strandra (ezt vasárnap láttam) és két órán keresztül áll a térdig érő vízben; senki se néz ki így egy strandon, naná, hogy mindenki nevetségesnek tartja. És nem igényesnek!

De pont erre mondtam, hogy kinek mi az igényes/igénytelen. Lehet, hogy ő így érzi jól magát. Nem is szólt neki senki semmit.

2021. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
25%

Igen, magunkra vettük egy elhízott írástudatlan liba kérdését, aki megtalálta otthon a szemhéjtust, meg gondolom felhúzza a dagi valagára a cicanacit, mert szerinte attól hirtelen karcsú lesz és szexi 🙂

Igen ezzel valóban ki lehet tűnni. Meg a marha sok eszetekkel, azzal is.

2021. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
88%

66.

Egyetértek. Tutujgatja magát, hogy jaj, nem gond, hogy szülés után ott maradt az a 20 kiló, mert az normális, bezzeg, ha nem húzza ki szemét, na az tragédia.😄

2021. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nem véletlenül áll bele másokba. Aki elégedett magával, nem a többi anyukával foglalkozik. Ez csak egy önigazolás, ha eljátsza a helyi "jónőt" majd úgy is lesz.
2021. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
7%

"Olyan volt, mint amikor valaki full sminkben, belőtt hajjal, felékszerezve megy strandra (ezt vasárnap láttam) és két órán keresztül áll a térdig érő vízben"


En is igy jarok🤣

Lehet nektek nevetseges de az uraitoknak nem.. de hagyjuk iss..😊

2021. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
82%
Miért hiszi minden ilyen cicababa, hogy minden pasinak folyik utánuk a nyála? Elmondanám nekem a férjem látná egy ilyet a strandon hamarabb szólna h figyeljek már milyen nevetséges, mintsem hogy ácsingózna utána 🤣🤣
2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!