Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szervezitek meg a...

Hogyan szervezitek meg a napjaitokat több gyerek mellett, hogy még dolgozni is tudjatok menni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Eredetileg úgy volt, hogy hamar vissza tudok menni dolgozni, de kiderült, hogy mindhárom gyerek fejlesztésre szorul, nem is kis mértékben, ezért itthon maradtam velük. A férjem dolgozik én pedig azt reméltem, hogy ahogy a legkisebb is sulis lesz (7 éves lesz hamarosan, még egy évig ovis), el tudok menni dolgozni. A régi munkahelyem már nem vár vissza, tehát újat kell keresnem. Egyenlőre viszont nem látom, hogy miként tudom megszervezni úgy a napomat, hogy beleférjen a munka.

Nektek, hogyan sikerül ezt megoldani?

Mindhárom gyerek a számára kijelölt inzézménybe jár. A vitelükben, elhozatalukban nincs segítségem.


2021. jún. 30. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom ki pontozott le mikor én irtam az autót! A tömegközlekedés időrabló !!!! És ez nem fér bele!
2021. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!