Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves lányom nem tud egyik...

3 éves lányom nem tud egyik unokatestvérével se játszani, mert nincs vele egykorú?

Figyelt kérdés
Szeptembertől megy óvodába, nekem vissza kellett mennem dolgozni. Férjem testvére vigyáz rá. Van két nagyobb fiú (sógornőm volt férjéé), 7 és 6 évesek, akiktől nem várható el, hogy egy 3 évessel babázzanak vagy főzzenek. És van két kisebb lány (ők a közös gyerekek), akik másfél évesek csak.
2021. jún. 30. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nemcsak a gyerekek játszhatnak egymással. A rá vigyázó felnőtt is játszhatna vele.
2021. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Megjött isteni Goldika! Majd 6 órán keresztül egy felnőtt fog játszani vele, amikor van kettő másfél éves gyereke, mi?
2021. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Oviban sem egymással játszanak az elején, hanem egymás mellett
2021. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a nagyobb gyerekektől függ az, hogy tud e játszani a kisebbel.Nálunk a 8,6,5 éves unokatesók el tudnak játszani az én 3 éves gyerekemmel.Nem mondom néha van vita meg egy,két dologban lepattintják, de alapvetően tudnak úgy játszani, hogy a kicsi is jól érezze magát és ,,hasznosuljon":)
2021. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!