Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetfon toltom a 39. hetet....

Hetfon toltom a 39. hetet. Elso babank es remelem ettol nem vagyok rossz anya de most mar nehez szeretnem ha jonne! Elojel viszont semmi. Velem egykoru mamik ti hogy vagytok? Ereztek valami elojelet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én holnap a 37. hetet töltöm,de a baba méretek alapján 3 héttel idősebb az uh alapján.itt sincs semmi előjel,méhszáj egy ujjnyira van nyitva amugy.
2015. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért lennel ettől rossz anya? 😀 Teljesen normális, ilyenkor már mindenki így érez.
2015. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Szerdán töltöm a 40. hetet és semmi előjelem nincs. Tegnap a férjem azt mondta nem úgy nézek ki mint aki szülni készül... :D

Viszont nekem sem könnyűek már az esték... :\

2015. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nallam is az estek a legroszabbak! Nallunk parom mar el se hiszi h jonni fog 😂 raadasul mensi szerint holnapra vagyok kiirva uh szerint viszont csak 16.ra...na ezt se ertem igazan h most akkor melyik a mervado
2015. nov. 7. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
nálam, nálunk, bocsi
2015. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, en vasárnap toltom a 39. hetet, harmadik gyerek. Mar nagyon orulnek ha jonne. 😆
2016. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!