Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szülés/terhesség előtt...

Akik szülés/terhesség előtt mindennap vagy naponta többször is szexeltek: Szülés utáni 6. héttől a gyerek egy éves koráig milyen volt a szex? Mennyiszer? Többször, kevesebbszer vagy ugyanannyiszor?

Figyelt kérdés
Kommentbe mennyi volt és mennyi lett.

#szex #baba #szülés #terhesség #Hat hetes kontroll
2021. júl. 1. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Többször volt szex.
Kevesebbszer volt szex.
Ugyanannyiszor volt szex.
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején jóval kevesebb. Nem ment olyan egyszerűen. Fájt itt-ott. Meg nagy volt a szárazság, a doki azt mondta, a szoptatás miatt. De ahogy telt az idő, apránként rendeződtek a dolgok. Csak türelem kell mindkét fél részéről.
2021. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az első gyerek után 7hónapig annyira fájt odalent,hogy rendes szex nem is volt.Aztán apránként helyre jött minden.Azóta 4 gyermekünk van.Szóval minden oké,de kellett idő szülések után.
2021. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem változott semmit, se a mennyiség, se a minőség.
2021. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Szülés után a 6 hetet kivártuk, addig végig véreztem. 6hetes kontrollra megjött ag első havim. Ott kaptam fogamzásgátlót, aminek ag első 3 levelét vegig véreztem. Szóval 4 hónapig semmi nem volt.

Utána apránként visszaszoktunk, az éjszakázás miatt zombi voltam.

Kb 1 éves lett a fiunk, addigra majdnemcsak jobb/több lett mint elötte.

2021. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Amikor zöld utat adott a doki, minden lehetőséget megragadtunk, nagyon ki voltunk már éhezve a 6 hetek után mindegyik gyerekkel. Azóta nincs változás, ugyanannyi és ugyanolyan jó, csak halkabbak vagyunk és gyorsabbak. 😄
2021. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Krisztikét várjuk a kerdés alá dicsekedni :D
2021. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Szülés előtt naponta voltunk együtt.

Hát a behatolásos szex 6 hónapig nulla volt, nagyon fájt a gátmetszés helye. De a petting, nyalás, szopás volt, ráadásul naponta többször is.

2021. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!