Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negativ terhességi teszt. Úgy...

Negativ terhességi teszt. Úgy állitják be , mintha én lennék a hülye. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát ki mással osztaná meg az örömet az ember , hogy a párjával nagyon belehuztak a babaprojektbe s úgy sug az érzése , hogy most bizony sikerült? Hát persze a szülőkkel! Természetesen ez csak egy belső megérzés (ami közel sem biztos persze). Erre anyuka beállít egy terhességi tesztel , hogy ez biza már 3 nap után is megmondja , hogy terhes vagy-e! Igazából természetesen ez isis. Napi szinten próbálkozunk. Hát sejtettem , hogy negativ lesz a teszt , 8 nap alatt nekem ne akarja bemesélni , hogy a teszt megmondja ezt. Negativ is lett. Megkaptam , hogy én vagyok a hülye s ne is reménykedjek mert ez itt fixen megmutatta , hogy nem vagyok s leszek terhes. (Mensi köv hónap 8.-án jönne) most én lennék tényleg a bolond? Bizakodhatok még? Komolyan lenne teszt ami máris megmutatná?

2021. jún. 26. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
3 nap utàn semmilyen teszt nem mutatja ki a terhessèget, mèg nem is törtènt meg a beàgyazòdàs. A leendő nagyszülőket mèg időben èrdemes ,,takarèkra tenni", ha ennyire ràmàszòs stílusùak, mielőtt a fejedre nőnek.
2021. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Kivel osztja meg egy normális ember? A párjával. Az anyukádra nem tartozik a szexuális életed, úgy kb. 14 éves korod óta. Igen, szerintem a te hibád. Nem kéne anyáddal ilyenekről beszélgetned, csak ha már van mondanivalód. Ez magánügy.
2021. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de te vagy a hülye. Az ilyesmit nem szokás a szülőkkel megbeszélni.
2021. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén, te vagy a hülye, hogy ennyire beavatod a szüleidet ebbe. Majd csak akkor kell nekik mondani, ha már egyértelműen van baba. Amúgy nincs olyan teszt, ami 3 nappal az aktus után kimutatja, hisz olyankor még beágyazódás sincs. Olyan van, ami menstruáció előtt 3-4 nappal már kimutatja, de az még korántsem biztos eredmény, mert jelezhet kémiai terhességet is.
2021. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Látom itt sokan nincsenek jóba a szülökkel. Nem mesélem el nekik részletről részletre , hogy mit csinálunk köszönöm. Szerintem minden pár végez dolgokat az ágyba ebbe semmi szégyen nincs s nem úgy beszéli meg az ember , hogy hallod-e má mo kton nélkül bszunk , hanem , hogy rajta vagyunk a babaprojekten. Ebbe a mondatba semmi szégyen nincs.
2021. jún. 26. 22:37
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
De akkor honnan tudja anyukád, hogy 3 nap telt el az aktus óta?
2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Jóban vagyok velük. Csak felnőttem. Te meg nem. És nem, 3 gyerekem van és egyet sem jelentettem be előre, hogy "babaprojekten vagyunk", mert nem tartozik senki másra, csak a férjemre és rám. Akármennyire is szeretem a szüleimet, ehhez semmi közük nincsen. Fel kéne nőni, mielőbb!
2021. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És mivel én mindig csak az egyszerű olcsóbb tesztett vettem meg , ő meg nem tudom milyen drága tesztet (rá is volt írva , hogy nagyon korai) gondoltam rákérdezek , mert lehetetlennek tartottam. Köszönöm eme szép szavakat , további jóéjszakát mindenkinek!
2021. jún. 26. 22:58
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy alpári, nem mi. Szívesen a szép szavakat. Legalább van, aki őszinte hozzád, ha te nem is vagy magadhoz.
2021. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én itt 100%osan őszinte vagyok , az alpáriság az amit te itt leművelsz. Attól , hogy neked összejött 3 gyerek is , nem mindenkinek sikerül s igenis tudtommal megoszthatja a bánatát s a megérzéseit a szüleivel. Nem őszinte vagy csak egy paraszt. Gratulálok tudok.
2021. jún. 26. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!