Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhessèg után köldóksèrv ès...

Terhessèg után köldóksèrv ès szètnyílt hasizom?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült ezeket elmulasztania,milyen tornát csinált?A köldöksèrv is visszamegy tőle?

#Szètnyílt hasizom #Köldöksèrc
2021. jún. 26. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sérvvel nem szabad tornázni
2021. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos, hogy semmilyen gyakorlatot nem csinálhatok hasra, a sérvet 1,5 évvel szülés után műtötték, 5 éves a gyerek, de még mindig szét van nyílva, mondjuk nem is tornázok rá
2021. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapis volt a 2.lányunk mikor 1 napos sebészetre kérve megcsináltattam a köldölsérvem és valamennyit lefed a szétnyílt hasizmomat is a háló.

Sérvre /mellett nem szabad tornászni.

2021. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Milyen orvoshoz kellene ezzel fordulni?

Hordozót (csatos) szerintetek lehet használni? Èn használom...

2021. jún. 26. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem jó ötlet hordozni.

Háziorvos majd sebészet.

nekem cseresznye nagyságú volt mikor 4 hónapos volt a lányunk ekkor vettem észre. A kiságyból is alig bírtam kiemelni.

7 hónapos volt mire megkaptam a műtétre az időpontot.

Nekem muszáj volt sietni, alap bélgyulladásos vagyok, durva összenővéseim voltak, így nekem még egy béltükrőzés is megelőzte 🤦‍♀️ a sérvnél a bőröm nagyon elvékonyodott, félő volt, hogy kizáródik belem vagy esetleg kilukad. 2 hónapig kellett sérvkötő, emelni addig nem lehetett, majd fokozatosan lehetett kezdeni.

Majdnem fél évig idegentest érzetem volt a hálótól. 2018 októberben volt a műtétem, én direkt 1.naposra kértem amúgy 3 napos. Nem laporoszkóppal csinálta az orvos, a köldökömet újra kellett szabni. Így egy 10 cm vágásom lett köldök felett. Mára már csak 5cm.

A következő terhességemet nem befolyásolta.

2021. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ötös,sajnálom,hogy ennyi nehèzsèged volt!

Nagyon köszönöm,hogy leírtad a tapasztalataidat.Orvoshoz fogok fordulni.

2021. jún. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!