Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek számotokra a legunszimp...

Melyek számotokra a legunszimpatikusabb nevek?

Figyelt kérdés

Nem vitaindítónak szánom, senkit nem szeretnék megsérteni se vele (nyilván sokaknak az én nevemtől borsódzik a háta) és nem is az extrém modern nevekbe szeretnék belemenni, szimplán az olyan átlagos nevek érdekelnek, amit ha meghallasz nem érted, hogy miért adja ezt a nevet a szülő a gyerekének. Sokaknak nem tetszenek hétköznapi nevek pl Bernadett, Bettina, Attila, na pont ilyen vélemények érdekelnek :)


Nekem az ilyenek: Borbála, Emese, Boglárka, Bernadett, Babett, Brigitta, Kincső, Beatrix, András, Zsolt, Marcell


Légyszi olyan válaszokat ne írjatok, hogy inkább ezek mint a Szofi, Nolen stb, mert nem ez a kérdés :D


2021. júl. 2. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%
Tasziló, Rezső most ez jutott eszembe.
2021. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
33%

Nevek? Ismerek imádnivaló Andrást és rettenetes Andrást is.

Ettől még maga az András név nem lesz jó vagy rossz. Te töltöd meg tartalommal, korábbi ismerettségeid alapján. Nem?


Vagy annak a szónak a hangzása, hogy "Emese" taszít? Vagy csak a reklám okozta mém-tömeg taszít?


Nincsenek szerintem unszimpatikus nevek, csak unszimpatikus emberek egy névvel.

2021. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
79%
Mia, Zara, Lia, Lea, Noel, Benett, Nolen, Kolen, Medox, Mira, Kira, Szofi, Lina
2021. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a Zselyke az, ami nagyon nem tetszik, valamint a Noel, Benett, Nolen.
2021. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Ismerek én is nagyon szimpatikus Andrást és van Bernadett meg Emese barátnőm, de attól még a név maga nem tetszik. Nekem nem az ismeretség tölti meg a nevet pozitív vagy negatív érzelmekkel, hanem vagy tetszik vagy nem.
2021. júl. 2. 19:00
 6/57 anonim ***** válasza:
81%
Zselyke, Boglárka, Luca, Nimród, Zalán
2021. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
48%
Lili és minden változata, Heléna, Kitti, Kittina, Levente, Marci, Dorottya, Kincső, Csenge, Kende
2021. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
A Zselykétől kiráz a hideg.
2021. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
93%
Huh, a Zselykével nem vagyok egyedül.
2021. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%

#3-as felsorolta az összes olyan nevet amit az ismerőseim adnak a mostani kölköknek :D

És a Zselykét én se tudom megérteni

2021. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!