Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! Lennétek kapcsolatba...

Férfiak! Lennétek kapcsolatba olyan nővel, akinek egy 2 éves gyereke van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 16:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

#9

Nem vagy tisztában az osztja az észt fogalommal. Kérlek nézz utána.

#7 "tálán élettársit"

TÁLÁN

de lehegy h nem!

Lehet h csak szex kapcsolatot

Legalább is az elején.

Ez nem úgy működik h

"tetsző nekem, bútorozzunk össze"

2021. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Én nem kezdenék olyan nővel, akinek gyereke van. Főleg amíg ilyen kicsi.
2021. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem #10-esnél a pont (lehet, hogy az én fiam vagy?).

Hasonló a helyzet nálunk éppen.

2021. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Egyik ismerősöm nemrég vette el a párját 3 gyerekkel, kicsikkel 10 év korkulönbséggel. Számtalan példát tudnék még írni. Egyáltalán nem lehetetlen. Barátnőmnek is azóta pezseg a nemi és lelki élete mióta elvált, gyerekkel.
2021. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Kizárt.
2021. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem rossz helyen teszed fel a kérdést. Aki itt lóg az számadatok, paraméterek alapján keres párt, legyen nő vagy férfi, de a való életben ez nem így müködik.

Ha nekem van lehetőségem 2 férfi közül választani full azonos paraméterekkel, nyilván a gyermektelent választanám gyermektelenként, elváltként egyaránt, de ha a való életben találkoznánk, az mindjárt más, ott nem ez lenne a szempont, hanem a közös értékek és a kémia, aminek semmi köze ahhoz, jogy a pasinak van-e gyereke vagy sem, vagy hogy mennyi idős.

Bocs, de aki a gyerekvállalás, nevelés témát bújja férfiként ma este az nem hiszem hogy releváns ebben a témában ugyebár.

2021. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

A 10-es kommenttel egyet ertek nagyon. Igen, en no vagyok, de nem erdekel attol meg irnk fogok ide. (Amikor az a kerdes, hogy nok/anyukak akkor is odaírhatnak időnként a kedves ferfiak)

Ezt nagyon szomoru egyebkent latni, hogy konkretan mindegyikotok azt irja, hogy nem jonne össze gyerekes nővel. De milyen erdekes, hogy ha egy egyedulallo apukáról van szo, vagy akar csak siman egy apukarol es setal a gyerekevel, a nők imádják.

En pont most kerultem ebbe a helyzetbe, 2 gyérékkel maradtam egyedul, mert megcsalt a ferjem. 4 honapos a kisebbik es 2 mult a nagyobb. Szeretnek majd egyszer elkezdeni ujra randizni, part keresni es tudom, hogy nehez lesz, de latva ezeket a valaszokat, nagyon elszomoradtam. Nyilvanvalo, hogy nem új apukát fogok keresni a gyerekeim melle, de remelem sikerül majd talalni valakit, aki nem olyan mint itt sokatok.

2021. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Kedves Utolsó, szerinted milyen minőségű férfi olvassa kedd este a gyerekvállalás, nevelés rovatot a gyakorin!?
2021. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Segítek, akiket most hagyott egybfeleség gyerekkel, gondolom nem véletlenül, különben nem itt lógna. Nem hiszem, hogy új kapcsolat gyanánt rájuk pályáznál, szóval ne keseredj el.
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt nagyon szomoru egyebkent latni, hogy konkretan mindegyikotok azt irja, hogy nem jonne össze gyerekes nővel. De milyen erdekes, hogy ha egy egyedulallo apukáról van szo, vagy akar csak siman egy apukarol es setal a gyerekevel, a nők imádják."


De apukánál nincs ott napi 24-be a gyerek. A legtöbb apukával el lehet menni csak úgy valahova, van spontaneitás, stb. Nemcsak örök második vagy egy olyan gyerek miatt, aki mégcsak nem is a tiéd.

2021. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!