Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek bevált valami a...

Valakinek bevált valami a folteltávolító a gyerekruhákra?

Figyelt kérdés

Unom, hogy kap egy új ruhát és az pár napon belül foltos lesz, amit nem tudok eltávolítani.

Persil baba mosóport és öblítőt használunk. Mellé beöntök egy csomó vanish folteltávolítót és ugyanolyan foltos, mint volt.



2021. júl. 9. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dm marha epe szappan
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vanish szappannal jól bedörzsölöm mosás előtt, aztán kiöblítem. Ezt kb 2x-3x megcsinálom (a folttól is függ) végül kimosom ugyanúgy ahogy szoktam.
2021. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami folt keletkezik, lehetőleg azonnal veszem le, viszem dörzsölni, áztatni. Ha hagyom rászáradni, nincs az a szer, ami teljes mértékben kiveszi.
2021. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy olyan folt, ami nehezen jön ki, akkor egyből leveszem, DM marhaepe szappannal bekenem, és kézzel átöblítem. Ha van, ami így sem jön ki teljesen, akkor folttal felfelé mosás után kiteszem a napra száradni.
2021. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Vanish szappanra, 2 gyerek van, de eddig még nem sikerült olyan dologgal összekenniük a ruhájukat, amit az ne hozott volna ki. Ráadásul nagyon sokáig elég.
2021. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom.
2021. júl. 9. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Vanish szappan, plusz ha zsíros folt, mosás előtt bedorzsolom mosogatoszerrel is. Annak zsiroldo hatása van.
2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vanish folt eltávolító folyadék.
2021. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Frosch folteltávolitoja legtöbb esetben ki hozza a foltokat.
2021. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ki fogok próbálni mindent.
2021. júl. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!