Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismerősi körödben a nők...

Ismerősi körödben a nők inkább terhesség alatt, vagy inkább szülés után híztak el?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 16:46
A kérdező szavazást indított:
Terhesség alatt
Szülés után
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem. A legtöbb ismerősöm (közöttük én is) akkor hízott el, amikor már nem volt más megoldása a problémái kezelésére, kb. a gyerekek 3-4-5 éves korában. Amikor minden "beérik" és annyira sok, hogy a racionális megküzdési technikák nem működnek és jönnek az egészségtelen kompenzációk. Kb. amikor az apukák isznak, vagy mások dohányoznak... tudod.
2021. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem kötődik ez a terhességhez.

Aki hízásra hajlamos az a terhesség előtt is látszik, főleg, ha nem dolgozik rajta. Aki meg előtte is tesz érte, az oda fog figyelni terhesség alatt, és utána is. Aki meg genetikailag vékony, az sosem lesz kövér.

2021. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 2 vagyis 3 változatom van


1Akik kb semmit nem változnak..

2 Akik terhesség utsn nagyon lassan fogynak vissza


3 akik sosem figyeltek oda vagy eü. Gond miatt alapból testesebbek voltak



(4. Amit az első írt, de nekem személy azerint nincs közvetlen ilYen ismerősöm, de valós jelenség.. tehát amikor csak közvetve van szerepe a terhességnek/ szoptatásnak)



Én magam az 1. Baba után az 1. A 2. Utàn a 2. Csoportba tartozom.

Most piszok nehéz visszamyerni az alakom.

1,5 éves a kicsi.. súlyom màr a terhesség előtti, de a forma az kb -5 kg lesz szerintem.

(Amúgy nekem a vîz átment zsírba a szoptatás alatt)

2021. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Én terhesség alatt. Fel nem ismert gdm miatt 22 kg jött fel az első terhességnél, amiből csak 12 ment le, 10 pedig a megborult hormonok miatt nagyon ragaszkodónak bizonyult. Erre jött a második terhesség kezelt gdm-mel. Alig +8 kilót jelentett, 10 ment le szüléssel.
2021. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem. Kis túlsúllyal kezdtem a terhességet. A feléig (20. hét) csak fogytam, utána is alig híztam valamit szülésig.


A 2 év szoptatás alatt meg még fogytam 13 kg-t.

2021. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Én gyerekek előtt kifejezetten sportos és csinos voltam.

Az első után még sportoltam tovább.

A második után már nem.

Társultak hozzá betegségek is, és én is megváltoztam lelkileg is.

Ez ennyi volt.

Aki szán rá időt, hogy megértse a mögöttes folyamatokat, az meglepődik, mennyi minden játszik ebben közre (főleg lelkileg). Aki nem szán erre időt, az meg csak a száját húzza és ítélkezik, hogy "minek eszik annyit", "miért nem foglalkozik vele". De ha én elvárom a toleranciát, akkor adom is, szóval szegény nem tehet róla, ő meg ennyi munícióval él. Ez van.

2021. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Terhesség alatt is fogytam és azóta meg még inkább. Az ismerősi körben ebből a változatból van több.

Aki hízott, az szerintem így folyamatosan, terhesség alatt megkezdődött a folyamat, aztán valahogy eszkalálódott. Terhesség alatt mindenki hízik, ez szükségszerű, de nem mindegy, hogy utána visszamegy az eredeti formára a dolog, miután megszületett a baba, vagy pörög felfelé a szám a mérlegen továbbra is.

2021. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Én terhesség helyett😂
2021. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerős aki terhesen, van aki utána...

Ez annyira emberfüggő...

Én pl aki kb 10éve fix kb 10kg túlsúlyal élek, én mondjuk semmit nem híztam... sem terhesen (vagyis 5kg feljött, de szülés után ugyan annyi voltam mint elötte) se szoptatás alatt...

2021. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olyan kismamákat ismerek, akik szülés után lefogytak, csak megváltoztak. Értsd a fenék-comb stb nem nőtt, de más a melle vagy hasa külleme. Olyat is, akiről 2 gyerek után se látszik semmi változás az égvilágon.
2021. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!