Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év együtt éles és házasság...

3 év együtt éles és házasság után szerintetek nem túl gyors gyermeket vállalni? Ebben a 3 évben minden benne van 3 év alatt hazasodtunk össze és 3 éve is vagyunk együtt

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 07:26
A kérdező szavazást indított:
Korai
Szerintem nem korai
Minimum 8 év kell hogy kiismerj egy embert
Minimum 6 év kell hogy kiismerj egy embert
72 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
És mennyi idősek vagytok? Nem mindegy, hogy 20-22 vagy 30+.
2021. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai. Mi nem egészen egy éve voltunk együtt, mikor összeköltöztünk. Ez júniusban volt, rákövetkező márciusban hàzasodtunk. Már akkor terveztük a gyereket, de sajnos elég nehezen jött össze, így majdnem két éve voltunk házasok, mikor született a nagy, és 3 és fél éve voltunk együtt. Azóta már 8 éve vagyunk házasok, született még egy gyermekünk, és minden tökéletes.
2021. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
26-26 évesek vagyunk mindketten
2021. júl. 20. 07:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
26? akkor nem korai, HA mindketten akarjátok.
2021. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

2016 augusztusában jöttünk össze

2019 áprilisban született a fiunk. (Szóval nem volt 3 év sem)

2020.márciusában házasodtunk össze.

És most 2021. Októberre várjuk 2.babánkat.


Nekünk egyáltalán nem volt gyors.


28N

2021. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi 10 éve voltunk együtt, mikor jött az első gyerek, évből 7 év házasság. A második gyerek után mégis közölte velem, hogy ezt ő mégse akarja. A gyerekeket ő akarta jobban. Semmire sincs biztosíték.
2021. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha le akar lépni, akkor le fog 10+ év után is. Ha neked korai, akkor ne vállalj még.
2021. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de ezt nem értem. Amint járni kezdetetek, rögtön összeházasodtatok? Ez még akkor is fura, ha korábban már ismertétek egymást.

Amúgy 3 év házasság/együttélés után nem korai gyereket vállalni.

2021. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlen az együtt eltöltött időtől függ. (Jó, egy hét után még korai lenne) Hanem a körülményektől. Van hol lakni? Van-e munkahely? Vannak-e köztetek problémák, ha igen, milyen jellegűek. A 3 év nem mond semmit, mert van, aki egy év után válla gyereket, majd minden rendben lesz, de van, aki 10 év után, de válás lesz a vége. Ezt az évek alapján nem lehet megjósolni. Sokkal inkább az, hogy hogyan jöttök ki egymással, mennyire vagytok egy hullámhosszon az mindennapokban. Mérlegelni kell!
2021. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon fiatalon volt egy párkapcsolatom, ahol a párom nagyon zárkózott volt, de sajnos én a külsőségekkel voltam elfoglalva, mint az, hogy izmos, jól néz ki, jó állása van, meg jó vele a szex. 3 év után jöttem rá, hogy semmit nem tudok róla, pedig együtt éltünk, de lelkileg alig voltunk együtt.


Az utána levő kapcsolatomban rengeteget beszélgettünk, 1 hónapig csak online leveleztünk és skypoltunk, mert nagyon messze laktunk egymástól.


1 hónap után volt az első randi, 3 hónap után megkérte a kezem, 1 év után összeházasodtunk és utána nem sokkal jött a baba. Úgy érzem, hogy nagyon jól ismerem a férjem, hogy ő a másik felem.


Ez szerintem nem feltétlenül időtől függ, hanem kommunikációtól, hogy ismered-e a párod annyira, hogy összeházasodj vele, hogy közösen gyereket vállaljatok.

2021. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!