Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év együtt éles és házasság...

3 év együtt éles és házasság után szerintetek nem túl gyors gyermeket vállalni? Ebben a 3 évben minden benne van 3 év alatt hazasodtunk össze és 3 éve is vagyunk együtt

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 07:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek a 10-essel. Én a férjemet már ismertem egy baráti társaságból, de beszélgetni nem beszélgettünk. Annyit tudtam róla, amit hallottam a többiektől innen-onnan. Állítólag nagy szoknyapecér volt, minden lány kellett neki.

Beszélgetni kezdtünk, és megismertem. Külsőleg nem volt az esetem, de a sok beszélgetés annyira "megszépítette", hogy már nem is érdekelt, milyen külsővel megáldott srácok voltak a zsánereim.

A szoknyapecérségből sem volt igaz egy szó sem. Ő a leghűségesebb férfi, akivel valaha találkoztam.

10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, van 2 gyermekünk.

Nem érzem úgy, hogy elsiettem, és nem ismerem eléggé.

2021. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha meg kell kérdezni, akkor igen, gyors
2021. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

Hát nézd, 26 évesen mentem férjhez először, akkor 2 éve éltünk együtt. Jött a gyerek, aki nem volt 1 éves és váltunk. Korai volt, fiatalok voltunk.

Most 40 leszek, másfél év után mentem férjhez és nem tervezünk válni. Ennyi idősen meg nem volt korai.

2021. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

18-ban találkoztam a párommal.

2 hónapra rá összeköltöztünk.

19-ben eljegyzés.

20-ban esküvő, plusz megszületett a lányunk.

Jövőre pedig érkezik a második babó.

Ő 32, én 28 leszek.


Mellesleg nem vagyunk egyformák. Vannak, akik a gyerek után válnak, és vannak olyanok, akik még legalább 2-t vállalnak, mert úgymond minden rendben van.

Én úgy gondolom, ha bármi gond van meg kell beszélni. Egy gyerek nem lehet ok a válásra, ha tudod mit vállalsz. Át kell gondolni, mérlegelni a dolgokat.. soha nem egyszerű, de azért megéri!

2021. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!