Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a másfél...

Mit tegyek, hogyha a másfél év körüli gyerekem hónapok óta nem eszik semmit és már a vizet se fogadja el?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta orvosról orvosra, városról városra járunk, de semmit nem találtak.

Komolyan mondom már lassan idegbeteg leszek.

Tegnap is csak kettő virlit meg egy üveg bébiételt evett meg összesen.

Kevés vizet is iszik, azt se fogadja el. Már mindent kipróbáltam, de semmi. Semmit nem értem el vele sajnos.

Nem sovány és nő is, de akkor is zavar, hogy hónapok óta alig eszik.


2021. júl. 20. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Legalább eszik vmit...
2021. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk abban a kánikulában én sem ennék szívesen.


A vizet pedig itasd vele, ha nem kell neki, akkor is, mert az, hogy keveset eszik, nagy ügy, de innia kell. Pont.

2021. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 2 virsli és egy üveg bébiétel nem kevés másfél évesen, az enyém ennyit sem evett és szépen gyarapodott. Ivásra nekünk a vizezett almalé volt a legjobb, aztán áttért a vízre, mostanában tejet is szokott kérni.
2021. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

De, eszik, az előbb írtad le, hogy mit. 🤦‍♀️

Van amikor az én gyerekem is ezt csinálja, a poharat is folyton a kezébe kell nyomni, mert a vizeletvizsgálat alapján közel jár a vesekőhöz :/

Az elmúlt 2-3 hónapban azt csinálja, hogy még a kedvenc kajáira is azt mondja, hogy nem szereti, régen húst-hússal evett, mostmár itt van a nem szeretem korszak.. Ma még pl csak 1 fél vajaskenyeret evett..

Nálunk az immunotrofinát javasolta az orvos (neki mondjuk nem jött be, de másnak igen)

2021. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Másfél éves körül volt a lányom, amikor ő sem evett szinte semmit. Pedig előtte nagyon jó étvágya volt, szinte mindent megevett. A védőnő C-vitamint és Béres cseppet ajánlott, de van sziruopos multivitamin is 1 éves kortól. Sajnos nekünk nem sokat segített, de nektek hátha...
2021. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor hónapok óta nem eszik és egy csodagyerek, hogy nem halt bele, vagy hazudsz és azt szeretnéd, hogy dagadt legyen?
2021. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem sovány és nő is, akkor eleget eszik. Max nem azt, amit szeretnél.

Ne adj elé olyat, amit nem akarsz hogy egyen. Két kimenetel lehet: vagy bejön vagy tényleg megtapasztalod, hogy milyen az, amikor nem eszik egy gyerek.

2021. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!