Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masfel ev koruli gyerekeddel...

Masfel ev koruli gyerekeddel mennyit ulsz le jatszani egy nap? Tudsz mellette rendesen takaritani/sutnifozni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár még csak 15 hónapos remélem mem baj ha írok.

Reggel reggeli megfőzök kitakarítok. Majd ha olyan az idő lemegyünk de ha nem akkor leülök a kanapéra és nézem hogy egyedül játszik van mikor ide hozza hogy játszunk közösen de nem nagyon igényli.

2015. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na nekünk nincs ilyen szerencsénk. Reggel reggeli, utána nagy nehezen főzök (2 naponta), ezalatt lábam alatt van mindig, hiába adok neki feladatokat, kipakolja a fél szekrényt, főleg kupiban főzünk, játékai nem érdeklik sokáig. Van hiszti is. Húzgálna engem jobbra- balra is. Ha jó idő van, kimegyünk. Ebéd, utána alszik, majd délután már inkább csak vele vagyunk, játszani KELL vele, egyedül nem akar, hiszti van, húz- von, én leülni nézni őt sosem tudtam, mert sosem hagyta, még olvasni sem lehet egy újságot sem, mert rögtön jön, kitépi a kezemből. Asztalra megpróbál felmászni, mindenhol mindent kipakol, őrült káosz van néha, én folyamatosan, amerre járunk lomolok vissza, mert néha szédülök a káosztól. Takarítani viszont elég szépen lehet mellette, pl. porszívózásnál figyel, törölgetni segít, teregetésnél adogat, mosógép bepakolásnál is segít, ez megy vele is.
2015. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!