Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kivancsi vagyok hogy kinek mi...

Kivancsi vagyok hogy kinek mi a velemenye arrol amit csinalok?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyunk meg csak egyutt a parommal es hat szerettuk elvezni az eletet. Utazgattunk, szorakoztunk es persze jartunk el be ulni valahova meginni ezt azt.

Kemenyen dolgozo parnak mondanam magunkat, eljottunk Angliaba dolgozni hogy meg tudjunk magunknak engedni ezt azt.

Aztan hiaba vigyaztunk teherbe estem. Az elejen megijedtem, de most mar nem tudom elkepezelni az eletem nelkule, mar 5 honapos! Sajnos egy joindulatu betegseg miatt, nem volt eleg tejem es elis apadt hamar. Igy hat bejott a nyar, es neha jol esik a parommal miutan elaludt a babam inni valami. Olyankor jokat sztorizunk kartyazunk, tarsas xbox stb. Volt amikor hajnalig fent voltunk. De a feleloseg nalam meg van! Tudom hogy van egy babam, tartok merteket de azert be tudok csiccsenteni, de sosem innam le magam a sarga foldig, vagy hogy fetrengjek vagy ne tudjak magamrol. Amikor el megyunk valahova hotelbe is, etterembe vagy csak a tengerpartra, akkor is meg iszunk valamit. Vagy ha el megyunk bogracsozni kerti partizni a baratokkal(ez ritka, 2x volt eddig) akkor is iszok valamit.


De a buntudat mindig bennem van. Jo anya vagyok! Szabad ezt?


Es egy ismerosom mondta hogy, nem kell aggodni, nem vagyok sosem reszeg mert tudom a merteket. Mindent meg teszek a babaer, De nem kell elfelejtkeznunk magunkrol sem, mi is szorakozhatunk, fiatalok vagyunk es nem allt meg az elet.

Es kicsit megnyugodtam, miutan itthon csinalom amit kell a hazi munka stb. Jo nem csak itthon ulni es begyepesedbi…de mindig kivancsi vagyok mas mit gondol !?


Bocsi a Magyaromer


2021. júl. 22. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene erről véleményt nyilvánítania bárkinek is? A ti életetek.


Ha én leírom, hogy ez lenne a normális, akkor marad ez az életforma, de ha más elkezdené leírni, hogy "Milyem anya vagy, hogy az 5 hónapos gyerekedet otthon hagyod és kirándulgatsz meg nyaralsz a gyerek nélkül", akkor már soha nem fogsz menni sehova?

2021. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom. En 1x ugy be jegereztem 5 eve hogy azota hanyok az italtol, nem tudok egy kortyot se inni ugy meg undorodtam töle. Igaz azelött is ritkan ittam.

Ha tartod a merteket nem baj szerintem. De vigyazz mert könnyen eshet az ember a lo tul oldara is. Minden nap egy kicsit, aztan minden nap egy kicsivel többet. Aztan az ember oda jut, hogy kivanja, most meg fiatal vagy de minel jobban telik az idö annal inkabb lehetsz hajlamos a függösegre.

Nagyapam alkoholista volt sajnos ebbe halt bele. En mindenkinek azt mondom csak mertekkel.

2021. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen szültem, tehát én is fiatal voltam... De eszembe nem jutott rendszeresen piálni, csak azért, mert istenem, hát fiatal vagyok...

Nekem ez visszataszító. El nem tudom képzelni, milyen lehet a kicsinek, mikor a piaszagú szülő szeretgeti, ha felébred. Vagy ha nincs egy józan ember a házban, mikor autóba kell rakni éjjel egy váratlan lázgörcs miatt.

2021. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Remelem terhesseg es szoptatas alatt viszont nem ittal! Az nagyon nem jo a babanak
2021. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Olyan nincs hogy “barhogy vigyaztunk becsuszott a baba”, noj mar fel!
2021. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ah azert nem ennyire sok, havonta max 4 alkalom!


Nem a baba nelkul kirandulgatunk :)


Soha nem ittam terhesseg es szoptatas kozben az gusztustaln dolog!!


Mindent kivancsian nez es megsem

Mukkan szinte sosem! A tengerparton is kivancsian nezte a hullamokat es es ami korulotte zajlott, allandoan mosolyog es vidam! Anyosom is volt velunk kirandulni es mondta ilyet meg nem Latott hogy milyen jo baba kb egyszer sem sirt.

Ha latnam hogy nem viseli jol, nem mennenk!


Utolso, de van sajnalom!


Koszonom az eddigi valaszokat!

2021. júl. 22. 19:28
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem kéne minden hétvégén piálgatni. Oké, hogy néha megisztok valamit a kockuláshoz, vagy vacsihoz egy pohár bort, koktélt. De ha neked még ez kell ahhoz, hogy szórakozz, kikapcsolódj, akkor nem igazán élted ki magad, nem álltál készen erre. A kirándulás megezek tök jó, de inni minek kell állandóan? Még egy pasitól is gáz, nemhogy egy nő, egy anya becsíp heti egyszer, mert csak. Alkalomkor belefér, bár azért egy 5 hónapos mellett... De csinálni direkt az alkalmat, az minden csak nem felelősségteljes felnőtt, hanem egy nagylányt játszó kislány.
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is az jutott eszembe,hogy érzi rajtad a piaszagot. De ha szoptatás alatt nem csináltad,igazából a te dolgod mit csinálsz. Ha a gyerek kiegyensúlyozott ,boldog és nem szenved hiányt,úgy nem vagy szar anya
2021. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Bennem mindig az van, hogy bármikor történhet valami, amiért ugrani kell a kocsiba, vezetni. Én emiatt nem iszom. Nem mondom, h soha, de kb évente 2szer egy kis likőrt.

Mondjuk alkoholista volt férjjel ez nem csoda.

De azért minden hétvégén?? Az szerintem sok.

2021. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy meg sem mukkan, egy idő után jelentheti, hogy azért nem, mert nincs reakció a viselkedésére. Kíváncsi vagyok, piásan ugyan hogyan reagáltok arra, ha gügyög. Gondolom, sehogy.
2021. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!