Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kivancsi vagyok hogy kinek mi...

Kivancsi vagyok hogy kinek mi a velemenye arrol amit csinalok?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyunk meg csak egyutt a parommal es hat szerettuk elvezni az eletet. Utazgattunk, szorakoztunk es persze jartunk el be ulni valahova meginni ezt azt.

Kemenyen dolgozo parnak mondanam magunkat, eljottunk Angliaba dolgozni hogy meg tudjunk magunknak engedni ezt azt.

Aztan hiaba vigyaztunk teherbe estem. Az elejen megijedtem, de most mar nem tudom elkepezelni az eletem nelkule, mar 5 honapos! Sajnos egy joindulatu betegseg miatt, nem volt eleg tejem es elis apadt hamar. Igy hat bejott a nyar, es neha jol esik a parommal miutan elaludt a babam inni valami. Olyankor jokat sztorizunk kartyazunk, tarsas xbox stb. Volt amikor hajnalig fent voltunk. De a feleloseg nalam meg van! Tudom hogy van egy babam, tartok merteket de azert be tudok csiccsenteni, de sosem innam le magam a sarga foldig, vagy hogy fetrengjek vagy ne tudjak magamrol. Amikor el megyunk valahova hotelbe is, etterembe vagy csak a tengerpartra, akkor is meg iszunk valamit. Vagy ha el megyunk bogracsozni kerti partizni a baratokkal(ez ritka, 2x volt eddig) akkor is iszok valamit.


De a buntudat mindig bennem van. Jo anya vagyok! Szabad ezt?


Es egy ismerosom mondta hogy, nem kell aggodni, nem vagyok sosem reszeg mert tudom a merteket. Mindent meg teszek a babaer, De nem kell elfelejtkeznunk magunkrol sem, mi is szorakozhatunk, fiatalok vagyunk es nem allt meg az elet.

Es kicsit megnyugodtam, miutan itthon csinalom amit kell a hazi munka stb. Jo nem csak itthon ulni es begyepesedbi…de mindig kivancsi vagyok mas mit gondol !?


Bocsi a Magyaromer


2021. júl. 22. 18:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, valami "el vette" akkor. Mint valami flegma 16 éves. Eriggymá he, nemhogy elbújnál, hogy egy 5 hónapos gyerek mellett ennyit iszol.
2021. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ennyi? 😊
2021. júl. 23. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!