Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenkára csiptethető légzésfi...

Pelenkára csiptethető légzésfigyelőt mikor tudom használni?

Figyelt kérdés
Nekem legfőképpen akkor lenne rá szükségem, amikor hajnalban az ágyban szoptatok fekve és van, hogy mind a ketten bealszunk.Ilyenkor is működik megfelelően vagy engem is érzékelne?
2021. júl. 28. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Téged is érzékelne valószínűleg.
2021. júl. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ér hozzád,szerintem nem zavarsz bele. Nekem is azt ajálnotta a védőnő,mert én meg kezdettől együtt alszok a gyerekkel így a sima,lapos figyelő kilőve. Végül nem vettem,de egy próbát megér.

Ha nagyon el vagytok eresztve pénzzel,van mar olyan is,ami gyak.egy karkötő,de lábra is lehet tenni és pulzust is mér meg oxigenszintet,de ez majd' egy 100as..

2021. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik. Snuza picom volt, az nem érzékelt engem ha mellettem volt (többször is teszteltem). De amúgy erre is rá van írva, hogy nem lehet együtt alvashoz használni, mert erzekelhet. A gyártó beveri azért magat. De nekem az a tapasztalatom ezzel, hogy inkább egy csomó téves riasztasunk volt, mintsem meg engem is érzékelt volna.
2021. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!