Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 hós gyermekem van, barátnőm...

23 hós gyermekem van, barátnőmé is ennyi idős. Eddig sokat találkoztunk, de egy hónapja hiába próbálkozom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte naponta beszéltünk, hetente egyszer átmentünk játszani, majd ők jöttek. Mentünk együtt uszizni, játszóterezni, ismerjük egymás családját. Az ő kislánya jóval előbbre tart fejlődésben a fiamnál. Beszél folyékonyan, a fiam szinte semmit még. Mostanában hiába keresem, nincs ránk ideje, nagyon rosszul esik. Sokszor hivom, vissza sem hiv, csak az smsre válaszol, hogy nem ér rá. Visszaállt dolgozni is, ezért megértem, de nagyon rossz. Lehet azért nem vagyok kivánatos társaság, mert a fiam nincs fejlesztő hatással a lányára? Unalmasak lettünk. Fiam ha náluk van, minden mással játszik, ő még nem ül le huzamosabb ideig a kislánnyal játszani, mint a másik barátnő gyereke, aki 2,5 éves. Inkább velük tölti a szabadidőt. Foglalkozzak még velük, vagy fel se hívjam többet? Ha én nem hivom, ő nem keres már, nem értem. Hiànyoznak, sokszor egyedül vagyok, nincs más gyerekes barátnőm. Mit tennétek a helyemben?
2010. aug. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak a saját példámat tudom leírni..nekem is volt kisgyermekes barátnőm..amikor kismami voltam..de amint munkába álltam egyszerűen annyira fáradt voltam, mire végre hazaértem, hogy összerogytam és a gyerekemen és a férjemen kívül más társaságra nem vágytam..sok ez eleinte, kisgyerek, munka, férj, háztartás..a hétvégéken meg amikor csak tudtam pihentem..lehet nálatok is csak ez a helyzet..mert ha nem így lenne akkor már egy két találkozás után lepattintott volna titeket..próbálj meg új környékre járni a babáddal, picit messzebb, vagy baba -mama foglalkozásra, játszóházba ahol megismerkedhetsz anyukákkal vagy interneten keresztül írd ki itt kérdésnek a lakhelyedet és azt, hogy vannak e itt anyukák arról a környékről ahol élsz és lehet kommunikálni, programokat szervezni együtt és barátkozni:)
2010. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nehezen barátkozom, nem cserélgetem őket, ezért nehéz ez a dolog számomra! Vagyis fel se hivjam többet, minek zargassam...olyan furcsa, hogy neki ennyit erünk csak:(
2010. aug. 28. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Nagyon rossz érzés lehet, de egy ideig én nem hívnám a helyedben. Nem üzennék, nem keresném. Ha az elmúlt időszakban csak Te tettél feléjük lépéseket, akkor valószínűleg tényleg elgondolkodtató, hogy neki mennyit ért ez a barátság...

2010. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is hagyd egy ideig.ha hiányoztok neki,keresni fog.ha nem,akkor tedd helyre magadban,hogy nem volt igazi barátnő.de lehet,tényleg megterheli a munka.
2010. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyanitom, hogy akkor kerülnék ujra képbe, mikor jönnek a hideg, esős és unalmas napok...nem szokásom igy félreismerni az embereket:( azt hiszem, megállom, hogy nem hivom fel többet, mert ez már rám nézve ciki, hogy igy kergetem:( majd lesz valahogy.
2010. aug. 28. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne keresd egy darabig,egy-két hónapig biztosan ne,aztán majd meglátod.De amugy ha visszaállt dolgozni az tényleg magyarázat lehet.
2010. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg aki igazán fontos arra a munka mellett is jut idő, néha néha vagy felhívni 5 percre vagy dobni egy emailt...

szóval én ebből levenném hogy nem vagyunk neki olyan fontosak és nem keresném. Te kerested eddig, megtetted amit lehetett egy szava se lehet..

Próbálj meg más barátokat keresni (bár tudom h nehéz én is nehezen barátkozós fajta vagyok).

Én is nemrég jártam igy mint te..később kiderült hogy elfogalt anyucinak más barátnőkre volt ideje csak ránk nem...ami nem baj nem lehetünk mindenkinek full szimpik:)

2010. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez történt sajnos:(de kicsit korábban.

Középiskolás kori barátnők voltunk,nekem megszületett első gyermekem,még minden oké volt,aztán neki is az első,nekem a 2.,na azóta el vagyok felejtve:(Ő neki a gyerek mellett már nincs ideje rám/ránk:(Én 2 gyerekkel is simán jövök-megyek,könnyen ismerkedek,könnyen beszélgetésbe elegyedek más anyukákkal,szóval szerencsére "nem hiányzik",legalábbis a szürke hétköznapokból,amúgy nagyon is.Sokszor hívtam és hívom is,hogy találkozzunk,de sosem ér rá,mindig van valami kifogás.Most kb a 25-30 alkalom után azt hiszem feladom.Túl lépek rajta és ennyi:(

2010. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!